Srpnu podle numerologie vládne šestka: Přináší ochotu pomáhat, lásku a romantiku

Každé z čísel od 1 do 9 má své specifické rysy, charakter a vibrace, které ovlivňují náš každodenní život. Jak to bude v srpnu, tedy v osmém měsíci roku 2023? Spočítejte si své osobní měsíční číslo a zjistěte, jak se vám bude podle numerologie dařit.

Na letošní srpen vychází podle numerologie číslo 6 (vznikne sečtením čísla měsíce srpna, což je 8, a všech čísel roku 2023, tedy 8 + 2 + 0 + 2 + 3 = 15, 1 + 5 = 6). Po dynamické pětce, která vládla měsíci červenci, přináší šestka opět trochu klidnější období. Dává nám čas, abychom změny, které nastaly v minulém měsíci, mohli vstřebat a přijmout. Přináší harmonii, rovnováhu, stabilitu a dává naději, že bychom si snad na chvilku mohli i vydechnout. Nicméně to neznamená, že se nebude nic dít.

Šestka je velmi velkorysé číslo. Její energie je láskyplná a bezpodmínečná. Takže na nic nečekejte. Je čas ukázat své rodině a přátelům, jak moc vám na nich záleží. Pokud vás někdo z blízkých požádá o pomoc, přijměte jeho žádost bez vytáček a prostě něco udělejte. A nejen pro své blízké. Možná bude potřebovat pomoc i váš kolega v práci nebo někdo z přátel. Nezapomeňte, že nejste na světě sami a nikdy nevíte, kdy sami budete potřebovat pomoc.

Na druhou stranu je dobré stanovit si nějaké hranice, abyste se ze své ochoty pomáhat nakonec nezhroutili. A snažte se také najít způsoby, jak si plnění některých povinností, například uklízení nebo vaření, usnadnit. Nebojte se podělit o některé povinnosti, které máte, s ostatními.

Vztahy budou v srpnu hodně důležité. Šestka je číslem lásky, takže máte ideální příležitost dostatečně se věnovat svému partnerovi. Zkuste ještě víc upevnit své vzájemné pouto, vytvářejte si společné zážitky… Tyto věci se nestanou samy, vyžadují od vás trochu energie, ale s podporou čísla šest to hravě zvládnete.

Spočítejte si své osobní měsíční číslo

Každý z nás má své osobní nebo životní číslo, které ho ovlivňuje celý život. Chcete-li ale vědět, co konkrétního vám podle numerologie přinese letošní srpen, je potřeba vzít v úvahu i energii tohoto konkrétního období, tedy vibrace měsíce srpna i letošního roku. Proto si nejdříve musíte vypočítat své osobní měsíční číslo. To zjistíte, pokud si spočítáte své osobní roční číslo. Zní to možná složitě, ale je to velmi jednoduché. Začněte tím, že sečtete den a měsíc svého narození. Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, opět jednotlivé číslice sečtěte, aby vám vyšlo číslo od 1 do 9.

Příklad:

Pokud jste se narodili 10. srpna, tedy 10. 8.

Sečtěte 10 + 8 = 18

A dále pokračujte 1 + 8 = 9

K tomuto číslu přičtěte číslo letošního roku, což je 7 (vznikne sečtením všech čísel roku 2023 (2 + 0 + 2 + 3)

9 + 7 = 16

A opět pokračujte 1 + 6 = 7

Osobní roční číslo je v tomto případě 7.

Nyní si spočítejte vaše osobní měsíční číslo tak, že sečtete vaše osobní roční číslo a číslo tohoto měsíce (srpen má číslo 8).

V našem případě tedy 7 + 8 = 15, dále pokračujte 1 + 5 = 6

Osobní měsíční číslo je v tomto případě 6.

Jakmile budete znát své osobní měsíční číslo, přečtěte si, co vás podle numerologie v srpnu letošního roku čeká:

Osobní měsíční číslo 1

Letošní srpen vás povzbuzuje v tom, abyste začali něco nového, podnikli odvážný krok novým směrem. Nemusí to být životní obrat o 180 stupňů, ale měli byste být k sobě upřímní a udělat to, co jste chtěli a dosud jste k tomu nesebrali odvahu. V srpnu máte ideální příležitost, jednička vás v tom podpoří.

Možná patříte k těm, kteří se necítí příliš jistí v kramflecích, potřebují podporu od ostatních, jejich ujištění, že to zvládnete. Zkuste tentokrát více důvěřovat svým instinktům a sami sobě. Během příštích několika týdnů se také může stát, že budete muset ostatní vést. Nebojte se toho a nestyďte se. Ukažte lidem kolem sebe, co ve vás je.

Osobní měsíční číslo 2

Díky vlivu čísla dvě můžete být v srpnu citlivější než obvykle. V numerologii dvojka symbolizuje intuici a schopnost vcítit se do druhých. Podporuje spojení s vaším vnitřním hlasem, napojení na vaši intuici a šestý smysl a také spojení s lidmi ve vašem životě.

Na rozdíl od nezávislosti, kterou jste si užívali v červenci, budete v srpnu potřebovat být v kontaktu s ostatními. Snažte se prohlubovat vztahy, které máte. Bude vám líp, pokud budete mít vedle sebe někoho, s kým se můžete bavit, radovat, uvolnit se, sdílet s ním zážitky. Ať už je to váš partner, nebo kamarád, kterého jste dlouho neviděli, zkuste zpomalit a užívat si na chvíli přítomnost toho druhého.

Osobní měsíční číslo 3

Jste připraveni na pořádnou jízdu? Trojka je podle numerologie plná elánu a tvůrčí energie – a to vše si budete během srpna užívat. Najděte způsob, jak můžete vyjádřit svou kreativitu. Možná jste se už dávno chtěli naučit tančit salsu, kreslit, péct dorty, paličkovat, potápět se, renovovat nábytek… Existuje tolik různých kurzů, včetně těch, které jsou on-line, že by byl hřích něco z toho v srpnu nezkusit. Číslo tři vás v tom podpoří.

Nezapomínejte ani na společenský život. Trojky jsou optimistické a rády si vychutnávají život plnými doušky. A právě v srpnu je ideální čas na letní párty, kde můžete ostatní okouzlit. Ano, je to tak, čísla nelžou.

Osobní měsíční číslo 4

Vy jste si v červenci užívali spoustu zábavy, v srpnu je ale čas vrátit se zase zpátky k práci a nastavit si nějaký pevný rozvrh. Čtyřky mají rády disciplínu, řád, plánování, čím méně toho tedy v srpnu necháte náhodě, tím lépe. Nemluvte ale jen o tom, co máte v plánu, skutečně to udělejte.

Číslo čtyři bývá v numerologii také spojováno s penězi a bohatstvím. Takže pokud zvolíte správnou strategii, budete zodpovědně a svědomitě pracovat, může být pro vás srpen velmi ziskový. Nenechte se ale prací úplně pohltit. Příliš mnoho práce a odpovědnosti vás může semlít a na ostatní můžete působit jako sice pracovitý, ale odtažitý a dost nudný člověk.

Osobní měsíční číslo 5

Je čas trochu roztáhnout křídla! Pětka je ze všech čísel nejdynamičtější, její podstatou je změna a neustálý pohyb, dobrodružství. A to vám v srpnu dává možnost poznat nová místa, nové lidi i získat nové zkušenosti.

Pětka vám dává i příležitost, protože jste v polovině celého numerologického cyklu. Máte za sebou tvrdou a náročnou práci z minulého měsíce. Kam teď zamíříte, jakou cestou se vydáte? A čeho se vzdáte, protože vám to nic nepřináší?

I když energie čísla pět vnáší do života spontánnost a svobodu, je dobré také popřemýšlet o tom, kde se ve vašem životě objevují trhliny. Zkuste je opravit, provést nějaké změny nebo začít něco znovu.

Osobní měsíční číslo 6

Šestka je jedním z nejharmoničtějších čísel, představuje mírumilovnost, zodpovědnost a ochotu pomáhat. A právě zodpovědnost bude pro vás v srpnu klíčová. Pro své blízké byste měli být pevnou skálou, o kterou se mohou opřít. Dávejte si ale pozor, abyste kvůli té vší dobročinnosti a velké odpovědnosti nezanedbávali své vlastní potřeby. Teprve až se sami budete cítit dobře, můžete rozdávat ostatním.

Velmi šťastný by mohl být srpen pro ty, kteří touží po lásce a romantice. Šestka v sobě zahrnuje všechny druhy vztahů a dává možnost navázání nových. A pokud už v nějakém vztahu jste, bude srpen ideální dobou, kdy můžete prohloubit vaši intimitu a dosáhnout s partnerem většího vzájemného porozumění.

Osobní měsíční číslo 7

Samota, ticho a spousta osobního prostoru. To bude nejspíš pro vás v srpnu to pravé. Energie čísla sedm má tendenci být introvertní, takže pokud je kolem vás moc rušno, můžete mít pocit, že se z toho zblázníte.

Nenuťte se tedy v srpnu být příliš společensky aktivní, klidně nějaké akce vynechte. Dejte si dárek v podobě času, který věnujete sami sobě někde v klidu. Může to být těžké, když máte nabitý pracovní rozvrh a ještě vás kamarádi nebo rodina zvou na různé akce. Ale je důležité občas vyskočit z každodenního shonu a na chvíli se zastavit a ponořit se sami do sebe, do svých myšlenek. Jen si nepřipouštějte jakékoli představy o tom, že byste mohli dělat větší pokroky a dosáhnout větších úspěchů. Věřte, že jste na tom správném místě a ve správný čas a není třeba prahnout po něčem jiném, lepším...

Osobní měsíční číslo 8

Osmička je nejmocnější ze všech čísel a její vibrace vás budou celý srpen provázet, tak toho chytře využijte. Je to číslo vyjadřující osud, rovnováhu a spravedlnost. Snažte se pochopit sílu, kterou máte, a jak s ní naložíte. Pro většinu lidí to obvykle znamená práci a kariéru. Zeptejte se sami sebe, co svou prací vytváříte, zda je vaše práce v souladu s vašimi hodnotami.

Pokud svou sílu moudře a správně nasměrujete, můžete očekávat i finanční odměnu. Většina numerologů spojuje číslo sedm s penězi a srpen je pro vás skvělou příležitostí, jak si je vydělat. Nebojte se trochu zariskovat, investovat nebo si vsadit. Srpen by mohl být v tomto směru vaším šťastným měsícem.

Osobní měsíční číslo 9

Pro vás bude srpen měsícem zakončení a změny. Devítka ukončuje řadu základních čísel, která jsou před ní, takže když se objeví v numerologii, přináší to vždy konec něčeho. Napadá vás, co by to mohlo být? Možná je to zřejmé z toho, co se děje v přírodě. V srpnu končí prázdniny, blíží se i konec léta. Může jít ale i o nějaký překvapivý konec, kdy budete muset něco nečekaně opustit.

Některé konce mohou vypadat děsivě, pamatujte ale na to, že s každým koncem přichází nový začátek. Budoucnost na vás čeká, proto využijte čtyři srpnové týdny k tomu, abyste si ve svém životě vytvořili prostor na to, co má přijít. Nebojte se věřit neznámému.

Co vás čeká v srpnu podle výkladu karet Helen Stanku?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.