Celebrity

7. července 2022 12:25

Josef Šťastna

Štamgast ze Slunečné se oženil. Karlu Zimovi gratulovala i Zlata Adamovská

Herec Karel Zima (50), který se mimo jiné proslavil rolí štamgasta v seriálu Slunečná, se o víkendu oženil. Jeho vyvolenou se stala Lucie Kumbárová (31). Církevní sňatek proběhl na zámečku Bon Repos nedaleko Prahy.

Karel Zima a Lucie Kumbárová spolu začali chodit loni v únoru, cesta k veselce tak byla poměrně rychlá. Církevní obřad se konal v zámeckém parku, svatbě přálo krásné počasí a zúčastnilo se jí asi sto hostů. Mezi nimi byli například Petr Štěpánek, Zlata Adamovská, Jan Révai či Jaromír Nosek. Ženichovi šel za svědka kamarád, herec Jarmil Škvrňa.

Jak se Karel Zima s Lucií Kumbárovou seznámili?

„Slibuji, že se pokusím o to krásné místo v kempu za každého počasí starat, nedělat bordel, větrat, a když už ke mně vlezou kamarádi a budou chtít, abych se napil, udělám to – ale věz, že velmi nerad a pod nátlakem. Nebudu tam tahat žádný cizí ženské, bůh ví, co by přitáhly,“ zněla část svatebního slibu ženicha. Na obsah jeho řeči upozornil web Herminapress.cz.

Zima už má za sebou jedno nevydařené manželství. Další spřízněnou duši pak hledal dlouhých 11 let. Se svou novopečenou ženou jsou připraveni založit rodinu. Zda už je potomek na cestě, nechtěla půvabná nevěsta prozradit. Každopádně sympatická dvojice by se miminku rozhodně nebránila. „Nevíme o tom, jestli je potomek na cestě. Ale rádi bychom. Jména máme, a jestli to bude chlapeček, nebo holčička, je nám jedno,“ dodal pro Herminapress.cz šťastný Zima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.