Celebrity

13. května 2022 15:29

redakce Prima Ženy

Andrea Růžičková se bojí, že přijde o mléko. Stres a panika ovládly zábavnou show

Máme rádi Česko XI (13) – Růžičková poprvé otevřela Dáreček

Herečka a maminka Andrea Růžičková, která se proslavila ještě s rodným příjmením Kerestešová, se během zábavné televizní soutěže dostane do tak vypjatých momentů, že má strach, aby nepřišla o mléko. Nebude ale jediná, téměř infarktový stav zažije i její kolega Michal Suchánek. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Andrea Růžičková se sice na natáčení oblíbeného soutěžního pořadu velmi těšila, ale také se při něm pěkně zapotila. V jeden moment se totiž dostala do takového stresu, že se začala obávat, aby nepřišla o mléko pro mladšího syna, jehož v jeho necelých dvou letech v době natáčení stále poctivě kojila.

Největší nápor na nervy zažije při vědomostní hře Dáreček, při níž se posouvá krabice s výbušninou od jednoho hráče ke druhému. Do paniky ji uvede až skoro infarktový stav herce Michala Suchánka, který má v kole odpovídat před ní a jenž ve vypjatých okamžicích dostává hysterický záchvat. „Já nevím, já nevím! Je mi to jedno! Já tě neslyším. Dál! Dál!“ křičí v show Máme rádi Česko, kterou uvidíte v pátek večer na Primě. Nakonec otázku moderátora Libora Boučka přece jen zaslechne a zdárně se mu povede dokončit známé české přísloví.

V ten moment předává dáreček Andree, která je tak vystresovaná, že vyjekne a v očekávání výbuchu se zvedne ze židle. Jako by si to sama přivolala, krabice jí v rukách opravdu vybuchne. „Třeba jsem fakt přišla o mléko,“ pronese šokovaně Růžičková, které kapitán Jakub Prachař už v úvodu předpovídal, že s kojením bude konec. Z nervydrásající situace se ale jen těžko vzpamatovával i Michal Suchánek. „Já si poslední dvě minuty vůbec nepamatuju,“ přiznává.

Růžičková stále kojí, i když je to i pro ni náročné

Andrea se netají postojem, že své děti chce kojit tak dlouho, jak to jen jde, ačkoliv je to i pro ni občas nekomfortní a čelí nechápavým poznámkám. „Vůbec to nemám nikomu za zlé. Byla jsem také taková. Také jsem si předtím, než jsem měla tuto životní zkušenost, myslela, až je to už prostě od jistého věku moc,“ sdělila před pár týdny na sociálních sítích. „Jediné, co mě štve, že už i mě to někdy štve. Jsem unavená. Často vyčerpaná. Podrážděná. Ale motor stále běží naplno. A vím, že nedokážu natvrdo na sílu přestat. Bolí to totiž. A tak se sama přes své děti učím dát jistým záležitostem čas. Ten správný, co se prostě jeden nečekaný slunečný nebo možná zasněžený den stane,“ dodala Růžičková.

Sympatická herečka pocházející ze Slovenska se v týmu Vojtěcha Kotka postaví po boku hereckých kolegyň a taktéž maminek Petry Horváthové a Lenky Zahradnické. Proti nim budou pod vedením Jakuba Prachaře soutěžit pánové z divácky oblíbené Partičky Michal Suchánek, Richard Genzer a Michal Novotný.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.