Celebrity

27. prosince 2022 15:15

Eliška Reiglová

Stylista Filip Vaněk řekl, proč nechce oblékat Lucii Bílou: Chtělo by to ubrat

Stylista Filip Vaněk (45) obléká celou řadu slavných osobností, včetně moderátora Leoše Mareše (46). Oblékal také Moniku Babišovou (48) před jejím setkáním s bývalým americkým prezidentem a první dámou. Koho ale oblékat odmítá je zpěvačka Lucie Bílá (56), vůči jejímu stylu má velké výhrady a myslí si, že spolupráce s ní by nebyla jednoduchá.

Lucie Bílá a Filip Vaněk patří mezi nejznámější jména ve svém oboru. Ona je výborná zpěvačka a on fantastický stylista se záviděníhodnou klientelou. Přesto tato dvě jména lidé nikdy neuvidí vedle sebe. Podle Vaňka je nemožné, aby s oblíbenou pěvkyní spolupracoval, protože by ho neposlouchala.

Bude si valit svoji

Filip Vaněk je poměrně přísný stylista a jen tak něco neodpouští. Při pohledu na jím oblékané slavné osobnosti je ale jasné, že svou práci odvádí až nadmíru dobře. Myslí si, že s Lucií Bílou by takovou možnost neměl a naopak by se s ní nejspíš ještě dohadoval.

„Vyhnul jsem se spolupráci s Lucií Bílou. S tou se nesejdeme v názoru. To už poznám. Ona si bude valit tu svoji a pro mě to není dobře. Já nechci někoho pro peníze oblékat a ve finále mu nepomoct, protože si prosazuje svoji,“ řekl Filip Vaněk v rozhovoru pro portál Super.cz.

Vaněk přitom dobře ví, co by se zpěvačkou dělal, kdyby se mu dostala pod ruce. „Hodně bych její styl zjednodušil a hodně bych ubral na líčení i účesech. Zkrátil bych jí vlasy. To velmi omlazuje a bude vypadat daleko víc svěží. Když se od určitého věku oblékáš jednodušeji, omlazuje to. A Lucka je v tom momentu, kdy by to chtělo ubrat,“ řekl bez skrupulí.

Módní stylista Filip Vaněk v Show Jana Krause:

Kontroverze

V minulosti dokázal Filip Vaněk naštvat valnou část národa poté, co v rozhovoru pro DTVT řekl, že Češi v sobě smysl pro módu zkrátka nemají a že být zaměstnavatel, tak rozhodně nezaměstná ošklivého člověka.

„Tlustej, ošklivej člověk s mastnou pletí je nedisciplinovanej, když se nedokáže zatnout a neváží si své tělesné schránky natolik, aby o ni pečoval, tak to taky vypovídá o jeho nastavení mysli. Jsou tam proto další negativa, která by se později projevila,“ řekl tehdy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.