Svatbu jako ve Vegas plánují Martin s Kristýnou na českém statku

Den jak sen (8) - Vegas v Česku

Na začátku nevšední veselky bylo samé „nikdy“ a „nechci“. Pak ale zaúřadovaly hormony a mladý pár ovládla láska a touha po společném životě, jak se říká, dokud nás smrt nerozdělí. Svůj romantický příběh přiblíží Kristýna s Martinem v oblíbené svatební dokureality.

Pohledná blondýnka Kristýna se nikdy nechtěla vdávat ani nechtěla mít děti. To léto, kdy potkala Martina, dokonce nechtěla ani žádný vztah. Martin na tom byl s názorem na partnerství podobně. Ani on netoužil po vážnějším vztahu. Jejich letní románek ovšem oběma dosavadní pohled na život zásadně změnil. Láska letní přerostla v lásku životní.

Martin pochází z Děčína, s Kristýnou ale žije v Praze. Seznámili se na sociálních sítích. „Hned ve druhé zprávě jsem se Kristýnky ptal, jestli neskočíme na víno. A přijala,“ vzpomíná Martin. „Měli jsme sraz na náplavce, jela jsem s pohárem rovnou ze soutěže. Šli jsme se projít a dlouho jsme si povídali. A bavilo mě, že se zajímá jen o mě. To bylo hezké,“ pamatuje si Kristýna první rande.

Ani tak ale děti, svatba ani cokoliv jiného nebyly v plánu. „Když jsme se potkali, nikdo z nás nic nehledal. Navíc Martin byl mladší,“ vysvětlovala Kristýna. „Fakt je, že když mi Kristýna řekla, kolik jí je, měl jsem pocit, že to nejde,“ dodává Martin. „Jo, protože jsem žila v domnění, že chlap má být starší, rozumnější. Nejvíc přesvědčivé ale bylo to, že Martin do Prahy pozval své rodiče. A když to nevadilo jim, bylo mi jedno, co řeknou druzí,“ vysvětluje Kristýna, proč změnila názor.

Jejich láska nevyhasla ani po několika měsících vztahu. Přerostla naopak v touhu po manželství. A tak začali Kristýna s Martinem plánovat svatbu. Vzhledem k tomu, že snoubenci původně chtěli být oddáni v Las Vegas, nebude ani její koncept tradiční. Nakonec se s ohledem na rodinu, která by u sňatku ve Vegas být nemohla, rozhodli pro sňatek v Česku.

I tak ale na koordinátorky svatby padl nelehký úkol – přestěhovat Las Vegas do Prahy. Tedy tu romantickou část. Elvis tuhle dvojici oddávat nebude, na přání ženicha. Podívejte se na další exkluzivní ukázku z pořadu Den jak sen, který uvidíte v pondělí večer na Primě.

Jak vypadá pouštní květinová výbava, je kaktus svatební květinou a co se bude podávat při této neotřelé svatbě? Co ženich na to? Nezačíná mu trochu chybět romantika a nedal by přednost růžím? Martin se bojí, aby to celé nebylo kýčovité, nebrání se ale vyzkoušet cokoli, jen když jeho životní láska bude spokojená.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.