Buď a nebo s Martinem Krausem. Poznejte ho blíž!

Svatby v Benátkách - Anketa s Martinem Krausem

Milovníkovi koní a herci, kterého většina připodobňuje k extravagantnímu Jean-Paul Belmondovi, jsme nedali na vybranou. Život je plný vyhrocených situací a kompromisy někdy nejsou možné. Co si vybere Martin Kraus, kterého znáte jako seriálového Davida Grábnera?

Martina Krause zná většina diváků jako herce, který si zahrál v Cestách domů tak trochu ďábla, ve Svatbách v Benátkách je to (až na některé případy) naivní andílek. Martin Kraus o své postavě mluví jako o "Mirkovi Dušínovi" a určitě má pravdu. Davidovi Grábnerovi scenáristi seriálu uštědřili pár životních facek, tak jak to u kladných postav většinou bývá.

Milovník zvířat a otec

Kromě herectví je Martin Kraus známý hlavně jako milovník zvířat a vyjma rolí na divadle, v seriálu a filmu, si už pár měsíců užívá roli otce. Kraus žije na vesnici za Prahou a do města pravidelně dojíždí kvůli práci, přesto jsme se ho museli zeptat na pár otázek ohledně jeho osobních preferencí v životním stylu. Vybral by si zvířata, která tak miluje, nebo lidi? Ptali jsme se i na další věci...

Podívejte se na anketu s Martinem Krausem.

Sdílejte článek