Celebrity

23. března 2023 12:50

David Laštovka

Jitka Schneiderová byla nezadaná jen párkrát. Mladšího milence jí schválila dcera

Jitka Schneiderová, která patří mezi nejkrásnější české herečky a muži jí vždy leželi u nohou, slaví 50. narozeniny. V mládí bývala pořádná divoška, dnes je však milující a starostlivou matkou. Jak to má nyní s láskou?

Jitka Schneiderová o sobě s úsměvem tvrdí, že žádný partner to s ní nemá jednoduché. Podle svých slov dokáže být generál, občas i dost nesnesitelná a ve vztahu potřebuje cítit volnost a možnost rozhodovat sama za sebe. Vdaná byla zatím jednou, a to za herce Davida Švehlíka (50). S tím se sblížila při práci, v představení Král Lear, a svatbu měli v roce 2004. O dva roky později se jim narodila dcera Sofie Anna (17).

Herce opustila kvůli milionáři

Rodinná idylka ovšem netrvala dlouho. Na Schneiderovou se provalila nevěra se zámožným  podnikatelem Davidem, vrcholným manažerem firmy nabízející sportovní módu. Švehlík jí sice odpustil a kvůli dceři se pokoušeli dát narušené manželství znovu do pořádku, to se jim už ovšem nepodařilo.

Čtěte také: Batulková zažila bolestný rozvod, dcera Mariana anorexii. Jsou si kamarádkami a oporou

Odděleně začali žít v roce 2009, oficiálně se ale rozvedli až o tři roky později. Soud nakonec rozhodl o tom, že dcera bude svěřena do péče Jitce a David se s ní může pravidelně vídat. „Vztahy udržované kvůli dítěti jsou falešné a dítě to vycítí. Určitě je skvělé, když vyrůstá v úplném vztahu, který funguje a který může jednou zopakovat. Ať už ale žijete ve vztahu, nebo ne, důležité je, aby dítě vědělo, že to, co žije, je pravda,“ uvedla Schneiderová pro internetový deník Šíp.

Líbala se s Jakubem Kohákem

Po rozvodu byla herečka spojována s kdejakým mužem. Paparazzi ji dokonce přistihli v podnapilém stavu, jak se líbá s hereckým kolegou Jakubem Kohákem (48). „Byla jsem párkrát nezadaná, ale vždy to bylo jen pár měsíců. Nikdo nechce být sám. Samota je strašná věc,“ přiznala Jitka. Nakonec se zamilovala do osm let mladšího designéra Lukáše, kterého jí schválila i její dospívající dcera. Po jeho boku jenom kvete a září štěstím. Na Instagramu se často chlubí příspěvky ze společných dovolených a oslav.

Čtěte také: Pavla Vitázková řeší zákeřnou nemoc dcery. Bojovala o život, je potřeba osvěta, říká

Jitka Schneiderová, rodačka ze Znojma, vystudovala střední pedagogickou školu. Díky svému hudebnímu a pohybovému nadání se rozhodla nastoupit na JAMU. Už na studiích hostovala v Městském divadle Brno a objevovala se v českých muzikálech v Brně i v Praze. Následně začala studovat na DAMU, kde ji učil například herec a režisér Jan Kačer (86). Už řadu let patří k nejobsazovanějším českým herečkám.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.