Televizní hvězda poklekne před Fany. Romantická žádost o ruku se ale nevyvede

Jan Komínek (28) a Darija Pavlovičová (21) tvoří jako Tadeáš a Fany už několik týdnů spokojený pár. Láska na ně udeřila ve vší síle a známý televizní pekař tak přemýšlí o společné budoucnosti i domě. I kvůli narážkám svého bratra se nakonec rozhodne k závažnému kroku a požádá Fany o ruku. Jeho romantické gesto však vůbec neskončí tak, jak si představoval. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Pekař Tadeáš je bláznivě zamilovaný do Františky. Alespoň on je o tom přesvědčený. Kudrnatou kuchařku musel nějaký čas svádět, na rozdíl od jeho fanynek vůbec nebyla snadnou kořistí. Dlouho si zachovávala střízlivý pohled na věc a jistý odstup, nechtěla být jen jednou z mnoha. Nakonec však i ona podlehla a po letech, kdy byla nešťastně zakoukaná do Michala, si konečně užívá lásku se vším všudy.

Tadeášův bratr Tobiáš v podání herce Tomáše Webera, který umí péct nejen v seriálu, ale i v reálném životě, však jejich vztahu vůbec nevěří. Vidí v něm jen chvilkové poblouznění, jaké už Jan Komínek coby Tadeáš zažil mnohokrát. „Jestli správně počítám, je to už tvoje asi patnáctá životní láska,“ směje se mu. „Přiznej si, že jsi stejný povrchní klátič jako já, a můžeme se o tom přestat bavit,“ radí mu zkušeně Tobiáš.

Nejenže to nezmění Tadeášův názor, jeho řeči naopak přispějí k mladíkově zásadnímu rozhodnutí. „Víš co? Já si Fany vezmu!“ napadne ho v dalším díle seriálu Dobré zprávy, na který se můžete těšit v pondělí večer na Primě nebo exkluzivně na prima+. „Požádám ji o ruku, abych vám všem dokázal, že to myslím skutečně vážně,“ je odhodlaný Tadeáš.

VSTUPTE S NÁMI DO PRIMA+ A UŽÍVEJTE SI KVALITNÍ ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ FILMY A SERIÁLY!

Pokažená žádost o ruku

Jak řekne, tak opravdu udělá. Zaskočí Fany svou návštěvou hostince v Dolních Zahrádkách, odvede ji od čepování piva, poklekne a vysloví onu magickou otázku. „Miluju tě a chtěl bych s tebou být do konce života. Františko Peřinová, vezmeš si mě?“ ptá se Tadeáš s cupcakem se zásnubním prstýnkem v ruce. Vše však zpovzdálí sleduje Michal, kterému se to vůbec nelíbí, a rázně, byť beze svědků, zakročí. Namísto kýženého „ano“ tak zazní zděšené výkřiky a přítomní se ponoří do tmy.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.