Celebrity

25. března 2023 11:45

redakce Prima Ženy

Fotbalový rebel Tomáš Řepka se svěřil, kdy to s ním jeho ženy měly nejtěžší

Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová

Kateřina Kristelová (43) a její partner Tomáš Řepka (49) se objevili v pražské restauraci Soul Love Prague, kde probíhal křest knihy, která je věnovaná manželkám slavných sportovců. Při této příležitosti pro web Prima Ženy prozradili, zda se někdy hádají kvůli fotbalu.

Kateřina Kristelová pokřtila knihu Ženy za zády, která obsahuje rozhovory s ženami, které dělají zázemí slavným sportovcům. V knize s upřímností a otevřeností hovoří například Petra Rosolová, Hedvika Kollerová či Marie Růžičková. Velmi silné až intimní zpovědi do knihy poskytly také manželky fotbalových legend Antonína Panenky a Tomáše Hübschmana.

Sama Kateřina Kristelová ví, jak složité je stát po boku vrcholového sportovce a v podstatě mu podřizovat volný čas nebo na vedlejší kolej odstavit vlastní kariéru. Je to cesta velké pokory, trpělivosti i sebeobětování.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Antonín Panenka prožil velkou bolest, zemřela jeho dcera

Fotbalový rebel Tomáš Řepka svou sportovní kariéru rozhodně nekončí, naopak pilně pracuje na získání trenérské licence. Jeho partnerka se tedy musí připravit na to, že fotbal jí ze života nezmizí.

Bude pořád šílený, směje se Kristelová

„Krize kolem fotbalu, takové ty mikro krize, ty jsou pořád. Tomáš nyní studuje A licenci, otevírá se před ním nová kariéra trenéra, bouřlivák bude pořád stejný. On tedy říká že ne, ale bude šílený. A šílený je pořád, ať hraje za Lovčice, Janovice nebo Horní Dolní, pořád je to Řepka. On rád říká, že je v tomto napravený, ale není, na trávníku ne,“ uvedla se smíchem na adresu svého partnera pro Prima Ženy Kristelová.

Tomáš Řepka během vydařeného večera také dostal otázku, kdy to s ním ženy měly nejhorší. Zda ho měly plné zuby, když se trápil a ležel doma se zraněním, nebo zda to bylo nejtěžší, když byl na vrcholu a myslel si, že je králem Prahy.

„Nejhorší to se mnou bylo, když jsem byl, jak se říká, na hrušce. Tam nebyla pokora, já byl král Prahy, já byl všude, ale ne doma... Tohle období bylo asi se mnou nejhorší,“ dodal se smíchem bývalý fotbalový reprezentant, který vrchol kariéry prožil v italské Fiorentině a na Britských ostrovech v týmu West Ham United.

Sdílejte článek
Štítky kniha Tomáš Řepka fotbal Antonín Panenka Kateřina Kristelová Marie Růžičková Tomáš Hübschman

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.