V druhé sérii budu dramatická. Linda Rybová přiznala, jak ji ovlivnilo drsné prostředí

Zákony vlka – Linda Rybová a Jan Novotný

Divácky úspěšný detektivní seriál Zákony vlka má osmidílné pokračování. V Novém dni na CNN Prima NEWS o něm promluvila sama představitelka hlavní hrdinky Sáry, herečka Linda Rybová spolu se svým kolegou Janem Novotným (představitelem policisty Bureše). Jak se jejich postavy posunou a proč je podle nich druhá série ještě lepší než první?

Nové epizody, které na pozadí osmi kriminálních příběhů vyprávějí love story bývalého zloděje Roberta (Stanislav Majer) a jeho osudové lásky Sáry (Linda Rybová), na první sérii přímo navazují.

„Sáře se to všechno komplikuje. Já si osobně myslím, že ta druhá série je napínavější a drsnější, také se točila v zimě, což tomu svědčí,“ říká Linda Rybová, pro kterou byla tato skutečnost rozdílem dost zásadním. „Jsem strašně zimomřivá,“ přiznala a se smíchem dodala, že kvůli tomu bude ve druhé sérii seriálu asi trochu dramatická.

Herec Jan Novotný v rozhovoru nastínil, jak se vyvíjí jeho pohled coby policisty na bývalého kriminálníka a falešného detektiva Wilka (Stanislav Majer). „U policajta, kterého hraju, získává čím dál víc sympatií, ale zároveň je mu čím dál víc podezřelý. To se tam neustále mlátí a je to zajímavé hrát,“ řekl a dodal, že dojde také na jednu smutnou událost, se kterou se bude muset popasovat.

Ze Sáry se stává ještě víc zločinec

Přestože herci nemohli před spuštěním seriálu prozradit příliš, dokázali nás na nové díly pořádně navnadit. „Myslím, že jednička byla moc hezká a myslím, že dvojka bude možná ještě lepší. Ze Sáry se stává ještě víc zločinec, přiostřuje a je tím, kým byla dřív,“ zaměřila se Linda Rybová na svou roli hlavní hrdinky.

Ve videorozhovoru, jehož celé znění si můžete pustit v úvodu článku, se pustila také do chválení svých hereckých kolegů a drsného prostředí, ve kterém se seriál natáčel. To všechno podle herečky Rybové rozhodně stojí za podívanou. „Je tam krásná krajina, ta zima je dobrá, hraje tam Standa Majer, Kristýna Frejová jako patoložka bude mít novou posilu Martina Fingera…“ rozpovídala se.

Premiéru druhé řady Zákonů vlka nepropásněte už v sobotu ve 20:15 na Primě. S týdenním předstihem mohou seriál sledovat i uživatelé prima+.

Linda Rybová při natáčení Zákonů vlka mrzla:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.