Celebrity

2. dubna 2024 11:55

Josef Šťastna

Nenávist na Tenerife kvůli hmyzu a pomluvám: Proti Hájkovi jde také Chlad s manželkou

Na Kanárských ostrovech je pořádné horko – a tím nyní nemyslíme počasí. Na Tenerife vypukl ostrý spor mezi herečkou Alicí Bendovou a Vlastimilem Hájkem, kterému sekunduje jeho manželka Zuzana Belohorcová. Na stranu Bendové se postavil i miliardář Richard Chlad s manželkou Aničkou.

O co ve sporu jde? O peníze, podnikatelské příležitosti, šváby, mravence a také o čest. Na ostrově Tenerife v posledních letech vyrostla početná česko-slovenská komunita, která počítá podnikatele i umělce. Zdálo se, že tito lidé drží při sobě a budou si užívat kanárskou pohodu. Jenže tomu je dávno konec.

S Vlastimilem Hájkem, který na Tenerife podniká v realitách, se nejdříve do křížku dostal Richard Chlad. Spor mezi Hájkem a Chladem začal nenápadně, Vlastimil si utahoval ze vzhledu Chladovy životní partnerky. Anička a Richard si zvykli na to, že není nutné se holit v intimních partiích, Hájek to nemohl přenést přes srdce. Když ho Chlad vyzval k omluvě, Hájek se zasekl. Situace se začala vyhrocovat, když se Chlad přestal s Hájkem bavit a prohloubil kamarádství s Alicí Bendovou, která na Tenerife také pronajímá apartmány.

„Ze strany Vlasty začaly chodit nechutné noční hejty ve formě dehonestujících až pětiminutových hlasových zpráv. Nevěřil jsem svým uším. Já bych si nic takového vůči ženě svého kamaráda v životě nedovolil popsat,“ sdělil Chlad webu eXtra.cz, jak je po nocích Hájek obtěžuje. Tehdy se zdálo, že mezi Chladem a Hájkem by mohlo dojít ještě k usmíření, ale manžel Zuzany Belohorcové začal být podle Chlada naštvaný kvůli tomu, že miliardář začal trávit čas s Alicí Bendovou.

Chlad navíc Hájkovi přes média vzkázal, že je dost velký a bohatý na to, aby si sám určil, s kým se bude na Tenerife stýkat. „Já a Anna jsme se vymezili proti jeho společenskému diktátu, kdy nám určoval, s kým se můžeme bavit a s kým ne. Sledoval, s kým se na ostrově stýkáme, a zpětně nám to vyčítal. Vrcholem bylo, když nám Vlasta a Zuzana vyčítali naše vztahy s Alicí Bendovou a paní Vladimírou Dvořákovou, se kterou se známe dlouhé roky,“ dodal miliardář, který není zvyklý na to, aby mu někdo určoval pravidla hry. Vladimíra Dvořáková zkoušela s Hájkem podnikat, ale pak to vzdala.

„S panem Vlastou Hájkem jsem na základě jeho chování, které bylo vůči mé osobě velmi agresivní a překročilo všechny morální a lidské meze, ukončila nejen podnikatelské aktivity mé společnosti Tenerife interior i Tenerife Flores, ale i veškeré přátelské vazby. Pan Hájek nezná v hrubosti hranice,“ vysvětlila Dvořáková pro eXtra.cz.

Mohlo by vás zajímat: Dcera filmové Blaženy a miliardář měli svatbu na pláži. Slavná herečka nečekaně přijela

Vlasta Hájek a švábi

Na Tenerife klid není a jen tak nebude. Nové kolo sporu se rozhořelo o Velikonocích kvůli kauze, ve které hlavní roli hráli mravenci s švábi. Právě tento hmyz měla mít ve svém apartmánu Alice Bendová, na což Hájek upozornil na svém instagramovém profilu, jak jsme psali zde.

Na Hájkova slova o švábech ostře reagovala znovu Alice Bendová a v neděli mu vzkázala, že dokud na ostrov nepřitáhl, byl na Tenerife klid.

Bendová také tvrdí, že turisté si vybírají pláže podle toho, zda na nich je, či není Hájkova rodina, a nebála se ve svém vyjádření zmínit slovo parazit. Hájek herečce již dříve pohrozil právníkem, je tedy pravděpodobné, že celá mediální přestřelka bude mít dohru.

Čtěte také: Dcera Blaženy ze Slunce seno si našla miliardáře. Pár tvoří s Richardem Chladem

Na straně Bendové dál pevně stojí Richard Chlad s půvabnou manželkou. Miliardář Bendové vzkázal, že je dobře, že nemlčí. „Krásně sepsané, Alice. Anna má vypečených hlasovek od Dobromila dostatek,“ napsal úspěšný podnikatel a Hájkovi se vysmál, že není schopný naplnit apartmány, které pronajímá, i když tvrdí, že se Zuzkou mají byty k pronájmu plné.

Na Hájkův účet se pobavila také Chladova manželka Anička, která ho má také tak akorát. Podle Anny-Marie je Hájek bez úrovně. Pokud vypukne právní bitva, je otázkou, jak kvalitní právníky si Hájek a Belohorcová mohou dovolit. Pokud by Bendové právní pomoc platil miliardář Chlad, nemusí se herečka obávat, že by bitvu finančně neutáhla.

Richard Chlad a jeho manželka si užili večírek magazínu Playboy:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.