Velká věštba na červen pro Kozorohy: Nevěřte všemu, co uslyšíte, a hlídejte si zdraví

Co čeká Kozorohy v krásném šestém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na červen, kterou pro Kozorohy z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na červen vychází Páže pohárů, což je na první pohled příjemná karta. Předpovídá, že se dostanete do společnosti milých lidí (třeba i dětí), ale hlídejte si, co budou říkat, a rozhodně všemu nevěřte.

Co říkají mariášové karty?

Začátkem června sklidíte plody své práce. Mohli byste si také plánovat zajímavé cesty a možná získáte i nějaké finance, například vám někdo vrátí peníze, které jste mu dříve půjčili a už jste na to zapomněli.

Druhá dekáda bude už trochu náročnější. Někdo bude na vás chtít svalit víc práce než obvykle a zabalí to do hezkých řečí o tom, jak jste šikovní. Nebojte se to odmítnout a vymezit si své hranice.

Ve třetí dekádě můžete mít obavy o staršího člověka, který bude mít zdravotní potíže. A pokud nikoho takového nemáte, věnujte pozornost sami sobě a zdravotním problémům, které se táhnou už delší dobu. Bylo by dobré, kdybyste si dokázali odpočinout, a příležitost k odpočinku by koncem června mohla přijít. Konec měsíce by tak mohl být báječný a přinést vám spoustu radosti.

Jaké jsou děti narozené ve znamení Kozoroha?

Kozorozi to nemají vůbec jednoduché, protože jim vládne zodpovědná a přísná planeta Saturn. Příliš si všechno berou, ke všemu přistupují velmi zodpovědně a perfekcionisticky a zbytečně se pak kvůli mnoha věcem trápí.

Vaše runa na červen: Ansuz

Ansuz je runa komunikace a intuice, která vám radí, abyste se nechali vést svým vnitřním hlasem, a říká, že slovo dokáže často mnohem víc než pěst.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.