Velká věštba na květen pro Berany: Pozor na city, někdo by vám mohl zlomit srdce

Co čeká Berany v rozkvetlém pátém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na květen, kterou pro Berany z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na květen vám z tarotových karet vychází Desítka holí, která předpovídá, že pro vás tento měsíc bude velmi pracovní. Doslova nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Proto bude dobré, abyste si vše pečlivě zorganizovali.

Co říkají mariášové karty?

Hned v první dekádě by mohl nastat nějaký konflikt s partnerem, snažte se to vyřešit v klidu. Do života se vám může vrátit někdo z minula, kdo vám možná ublížil a teď sám potřebuje pomoc. Záleží jen na vás, jak se k tomu postavíte.

Druhá dekáda by mohla být velmi pěkná, plná lásky a setkávání. Čeká vás možná společenská událost, na které se objeví někdo, kdo by vám mohl trochu zamotat hlavu a později i zlomit srdce. Vyplatí se proto být opatrní a hlídat si své stálé city.

Ve třetí květnové dekádě pojedete podle svého jasně daného pracovního plánu, budete řešit i věci do budoucna a dodělávat resty, abyste v následujícím měsíci mohli být trochu v klidu. Mohlo by se vám dokonce podařit uzavřít něco, co se táhlo delší dobu.

Polibek od Berana

V květnu se lidé líbají pod rozkvetlou třešní nebo jiný stromem. Jak asi líbá člověk narozený ve znamení Berana? Krásně, ale jen tehdy, když se mu chce. Je sice impulzivní, ale když se do něčeho vloží, pak to stojí za to.

Vaše runa na květen: Inguz

Inguz představuje mužskou energii, ochranu shůry. Pomáhá chránit před vším zlem světa a lidmi zlé vůle, a také odhaluje dřímající vlohy a dává růst vašim plánům.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.