Velká věštba na květen pro Panny: Nepropásněte příležitosti, které nesou štěstí

Co čeká Panny v rozkvetlém pátém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na květen, kterou pro Panny z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na květen vychází Král holí, který představuje radost, zdraví, sílu, elán. Předpovídá, že vás tento měsíc pravděpodobně čeká vyřizování, zařizování, možná i nějaké hádky nebo důraznější vymáhání toho, co chcete vy. Nebo naopak můžete narazit na někoho jiného, kdo si razí svou a bude dobré nebrat si to moc osobně.

Co říkají mariášové karty?

Začátek května pro vás vychází velmi pěkně. Čekají vás společenská setkání i pracovní záležitosti, které vám přinesou štěstí. Od nějaké ženy se dozvíte informace, které zpočátku mohou vypadat nepříjemně, ale budou pro vás velmi cenné, protože se podle nich dokážete zařídit a odvrátit něco, co nechcete.

Druhá květnová dekáda bude šťastná hlavně pro lidi, kteří se živí slovem nebo pracují s papíry, například učitele. Můžete nastartovat něco zajímavého, co bude pro vás zároveň velmi přínosné.

Třetí dekáda slibuje příležitosti, které když nepropásnete, budou pro vás velmi příjemné (může jít o nějaké zajímavé rande nebo jiné milé setkání) a mohou vám otevřít i nové možnosti ve vašem rozvoji a uplatnění.

Polibek od Panny

Pokud plánujete v květnu polibek pod rozkvetlým stromem, měli byste vědět, že každá Panna má ráda své soukromí. A když se s někým líbá, tak jen tam, kde ji nikdo cizí neuvidí.

Vaše runa na květen: Ansuz

Ansuz je runa komunikace a intuice, která říká, že slovo vám víc než cokoli jiného může otevřít pomyslné dveře. A radí vám, abyste se nechali vést svým vnitřním hlasem.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.