Velká věštba na květen pro Střelce: Důležité pro vás bude vše kolem rodiny

Co čeká Střelce v rozkvetlém pátém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na květen, kterou pro Střelce z tarotových a mariášových karet a také z run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na květen vychází krásná karta Královna pohárů, která má schopnost vcítit se do ostatních. Budete se hodně starat o rodinné záležitosti, kdo má děti, bude dokonalým rodičem. V souvislosti s rodinou budete mít také spoustu aktivit. A nezadané ženy mohou někoho okouzlit.

Co říkají mariášové karty?

Květen by pro vás mohl být velmi pěkný, pokud si to dovolíte. V první dekádě vás čeká cestování, které bude spojené nejen s vaší prací, ale i s vaším soukromím a vašimi blízkými. Možná pojedete za rodiči, prarodiči, přáteli, na chatu, na zahrádku… Budou s tím spojené nějaké výdaje, které vám možná přinesou menší strach, že byste to nemuseli zvládnout. Neměly by to ale být výdaje, které vás položí, a nakonec byste to vše měli dobře zúročit.

Během druhé dekády by mohla přijít zajímavá pozvánka a můžete objevit nový koníček. Pravděpodobně přijdete i na to, jak vylepšit svůj domov nebo věci kolem něj, například jak zařídit výhodnější pojištění.

Ve třetí květnové dekádě se budete zajímat o věci, které by vás mohly v budoucnu obohatit. Mohou to být kurzy nebo semináře, například jazykové nebo související s cestovním ruchem.

Polibek od Střelce

V květnu se lidé líbají pod rozkvetlými stromy. Pokud někoho políbí Střelec, bývá to velmi spontánní. A je také dobré vědět, že když vás chytne, tak vás jen tak nepustí.

Vaše runa na květen: Odil

Odil (nebo také Othala) je žolík mezi runami. Poskytuje velkou ochranu, nese radost a bezpečí.

ZDROJ: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.