Velká věštba na listopad pro Panny: Dotáhnete spoustu věcí do konce

Co čeká Panny v jedenáctém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na listopad, kterou pro Panny z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na listopad vám z tarotových karet vychází Páže mečů, které předpovídá určitou nerozhodnost. Někdy může ale také představovat připravenost zvládnout výzvy, které před vámi stojí. Takže v momentě, kdy máte jasno, se pustíte do aktivity, která může být navenek nenápadná, ale velmi promyšleně směřuje k tomu, abyste z toho měli časem nějaký užitek.

Co říkají mariášové karty?

Během první dekády budete pociťovat vstřícnost lidí ve vašem blízkém okolí. Vy budete ale tak unavení, že nebudete mít možná vůbec chuť a energii na své soukromí, lásku a milování.

Ve druhé listopadové dekádě byste si měli urovnat věci, které se týkají vaší práce nebo vaší existence. Budete mít možnost kolem toho něco podniknout, možná nějakou cestu.

Třetí dekáda slibuje nějakou pracovní nabídku nebo něco, co byste chtěli zrealizovat do budoucna. Ale nebude to hned. Buďte trpěliví, bude se to trochu táhnout, ale nebuďte z toho nervózní, čas tentokrát hraje ve váš prospěch. Na pomoc vám přijdou výše postavení lidé a vy tím můžete hodně získat, pokud si je svou netrpělivostí nepostavíte proti sobě.

Celkově se během listopadu budete v lásce držet trochu při zemi, zato dokážete dotáhnout do konce spoustu věcí, které vám braly energii a sílu.

Kámen, který Pannám pomůže v listopadu: Slzy Apačů

Slzy Apačů jsou malé kousky černého obsidiánu, tedy formy vulkanického skla. Tyto kameny se nosí, aby pomohly překonat smutek a ztrátu, zejména smrt milovaného člověka, nebo se uvolnit od různých zranění a také stavu, kdy je člověk něčí obětí, ať už nějakého člověka nebo různých životních událostí.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.