Velká věštba na listopad pro Ryby: Užijete si bohémský život a možná i flirt

Co čeká Ryby v jedenáctém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na listopad, kterou pro Ryby z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na listopad vám z tarotových karet vychází Páže holí, které předpovídá, že se budete učit nové věci a budete potřebovat odhalovat nové věci, ale zároveň budete mít potřebu udržet si svou nezávislost a svobodu. Probudíte v sobě bohémskou duši, a tak vás mohou lákat různé vernisáže a výstavy a budete chtít chodit mezi lidi, kteří mají zajímavé a neotřelé názory.

Co říkají mariášové karty?

Začátek listopadu bude příznivý pro vaše aktivity a cesty. Karty vám také slibují jistoty, které mohou zařídit lidé, které znáte už delší dobu a pod jejichž ochranou do jisté míry jste. Přinejmenším získáte zajímavé informace a určitou protekci.

Během druhé dekády budete mít možnost zajímavého vztahu, který bude lehce skrývaný a o to pikantnější. Může to být třeba flirt na pracovišti. Ale nemusíte z toho mít strach, nemělo by to skončit odchodem někoho ze zaměstnání nebo jinak zle.

Třetí dekáda slibuje větší citové posílení a velkou radost, kterou vám přinesou vaše děti.

Kámen, který prospěje Rybám v listopadu: Selenit

Selenit je kámen s ohromnou silou. Dokáže z vás vytáhnout veškeré negativní energie ve chvíli, kdy je toho na vás už moc. Stačí, když si jím přejedete od paty až k hlavě a myslíte při tom na to, že selenit do sebe všechny negativní energie nasál a vypustil pryč. Selenit dokáže čistit i ostatní kameny. Pokud tedy máte doma kámen, který vzal do ruky někdo, kdo neměl, stačí, když ho spojíte se selenitem. A když si dáte selenit k polštáři, zajistí vám klidné spaní a ochrání vás před energetickými upíry.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.