Velká věštba na listopad pro Střelce: Budete chtít trochu vyjet ze starých kolejí

Co čeká Střelce v jedenáctém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na listopad, kterou pro Střelce z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na listopad vychází Blázen, což je karta, která představuje nové začátky. Budete toužit po svobodě a po tom, abyste se vymanili z nějakých starých vzorců a stereotypů. Možná budete mít i trochu šílené nápady, ale proč ne? Blázen je trochu cestovatel a potřebuje poznávat. I vy budete potřebovat vyjít ze svého prostředí a nadýchat se trochu čerstvého vzduchu.

Co říkají mariášové karty?

Začátkem listopadu si hlídejte zdraví. Mohou na vás dolehnout věci, které se táhnou už delší dobu. Podporujte imunitu a myslete na nějaké výživové doplňky. Pak byste to vše mohli ustát.

Druhá dekáda přinese jistoty a také nějaké zisky. Možná byste mohli zkusit si vsadit.

Třetí dekáda slibuje zajímavé zprávy od nějakého člověka z vašeho oboru. Teoreticky by to mohl být váš konkurent, ale nebude se k tomu tak stavět. Naopak bude chtít sdílet informace a vzájemně se budete respektovat. Vzhledem k tomu, že budete mít hodně věcí k zařizování a nebudete vědět, kde vám hlava stojí, na své soukromí v listopadu moc času mít nebudete, což je škoda. Zkuste si na sebe občas najít alespoň chvilku.

Kámen, který prospěje Střelcům v listopadu: Sluneční kámen

V tom, aby vám lidé pomáhali a stáli při vás, vám může pomoci sluneční kámen. Je to krystal, který je svázán se silou Slunce, pozitivní energií, teplem, rozvojem a slávou. Umí odhánět strach, deprese a negativní myšlenky a přináší naději, přitahuje pozitivní pozornost a umožňuje vítězit. Dobře si rozumí s citrínem a žlutým jaspisem.

Sluneční kámen můžete umístit nad fotkou někoho, kdo se vás snaží nějakým způsobem brzdit. Vibrace, které tento krystal vyzařuje, přebijí sílu tohoto lumpíka a dovolí vzkřísit vaši víru v sebe i ve svou sílu. Někdy má sluneční kámen částečky hematitu. Je to skvělý předpoklad pro magii přitahování.

ZDROJ: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.