Velká věštba na listopad pro Váhy: Začátek měsíce bude trochu stresující

Co čeká Váhy v jedenáctém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na listopad, kterou pro Váhy z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na listopad vychází Rytíř pohárů, který ukazuje určitou nerozhodnost v lásce. Možná se budete koukat zamilovaně různými směry a nebudete vědět, co dělat. Také to může znamenat, že budete mít nějakého ctitele, který vlastně neví, co chce. Bylo by dobré, abyste stáli nohama na zemi a vše brali spíš z praktické stránky. Pokud tedy budete mít nápadníka, zkuste si představit, zda by se dokázal starat stejným způsobem a obětavě, jako váš partner. A pokud budete mít novou známost, nevrhejte se do ní po hlavě, ale sledujte, jak se ten člověk časem projeví.

Co říkají mariášové karty?

První listopadová dekáda bude tak trochu jako na houpačce a vy vůbec nebudete vědět, co se děje a na čem jste. Vše se bude týkat vašich jistot, takže budete potřebovat mít pevnou půdu pod nohama a udržet si rovnováhu.

Druhá dekáda už bude příznivější. Budete se ve všem už více orientovat, získáte víc informací a budete vědět, co dělat.

Nejpohodovější bude třetí dekáda a vy si konečně oddechnete od všech stresů. Dokonce se dokážete dohodnout s nějakým člověkem, ve kterém odhalíte hodnoty, o kterých jste nevěděli, že je má, a bude to pro vás milé překvapení. Čekají vás i nějaké výdaje, které budou ale do věcí, na kterých vám záleží. Ať se vám bude dít cokoli, vše nakonec zvládnete a ustojíte.

Kámen, který prospěje Vahám v listopadu: Vltavín

Říká se, že když meteorit udeřil o zem, povstal vltavín! Vltavín nebo Moldavit, chcete-li, má tak oproti pozemským kamenům nebeské vibrace. Pomáhá při každodenní magii a umí synchronizovat různé symboly, kterých byste si třeba předtím ani nevšimli, například různá čísla na ulici, která vám chtějí něco sdělit. Vltavín podporuje také psychickou ochranu a potlačuje negativní energie. V podobě náušnic dokáže vyladit vaše smysly pro příjem informací, které již delší dobu hledáte.

ZDROJ: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.