Astročlánky

19. listopadu 2022 05:28

redakce Prima Ženy

Velká věštba na prosinec pro Berany: Máte šanci urovnat vztah s partnerem

Co čeká Berany v posledním měsíci roku 2022? Na co by si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co by naopak neměli promeškat? A kdo bude jejich andělem strážným? Přečtěte si předpověď na prosinec, kterou pro Berany z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na prosinec vychází Poustevník. Tato karta je archetypem moudrosti. Poustevník moudře čerpá ze svého vnitřního světla a životních zkušeností. Vy tedy pravděpodobně v prosinci budete potřebovat mít svůj klid a prostor a z toho důvodu se budete trochu stranit ostatních lidí. Důvodem bude právě to, abyste se dokázali s něčím porovnat, něco si v hlavě promyslet. Možná budete hledat nějaké své vlastní pravdy.

Velmi pozitivní je význam této karty, pokud jde o vzdělávání nebo získávání nových informací. Tak jako poustevníkova lampa osvětluje prostor kolem, tak vy si posvítíte na všechny skryté souvislosti a tajemství.

Co říkají mariášové karty?

Začátkem měsíce budete mít hodně shonu a cestování. Ve všem ale budete mít nad sebou boží ochranu, takže vše zvládnete na jedničku. Nemusíte se obávat ani největších překážek.

Během druhé dekády byste měli mít možnost udělat si nějakou radost s partnerem nebo urovnat vztah. Možná si užijete hezké rande nebo setkání s lidmi, na kterých vám záleží. Nezapomínejte ani na své přátele.

Čekají vás i nějaké výdaje, důležité ale je, že na ně budete mít dost peněz a všechno byste měli nakonec zvládnout. Konec roku prožijete v klidu a pohodě.

Váš andělský strážce na tento měsíc: Michael

Archanděl Michael hlídá, aby zlo nezavládlo světu. Není lepšího ochránce. Jeho jméno znamená „Ten, kdo je jako Bůh“. Je velmi silný, mám svůj meč a jeho dalším atributem je i váha. Podle ranně křesťanských písařů má pravě Michael vážit duše a hodnotit, kdo si zaslouží vstoupit do ráje.

Michael pomáhá například v beznadějné situaci, umí ji v poslední chvíli změnit. Můžete ho přivolat i tehdy, když potřebujete přejít z jedné životní etapy do druhé a je to pro vás těžký vnitřní proces. Michael vám pomůže s lehkostí přijmout novou situaci a rozjasnit clonu budoucnosti.

Pomůže vám, když máte málo energie nebo je někdo ve vašem okolí nemocný a potřebuje rychlou energetickou pomoc. Nebo když vás chce někdo ošidit, navádět k nepravostem či přimět říkat nepravdy. Michael vám pomůže vyjít ze situace a neušpinit si duši nevhodnými činy.

Je to velký ochránce a pomůže vám, když jste v nebezpečí, které vás paralyzuje. Dá vám sílu pohnout se z místa a poznat, že jste silnější než vaši protivníci.

Jak Michaela přivolat?

Nejlépe je archanděla Michaela volat 12. dne, ve 12 hodin a ideálně i ve 12. měsíci. Tehdy ho můžete poprosit o pomoc a ochranu.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.