Astročlánky

26. listopadu 2022 05:52

redakce Prima Ženy

Velká věštba na prosinec pro Štíry: Štěstí a radost potkáte na cestách

Co čeká Štíry v posledním měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? A kdo bude vaším andělem strážným? Přečtěte si předpověď na prosinec, kterou pro Štíry z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na prosinec vychází Desítka mečů. Ta předpovídá, že se pravděpodobně budete něčeho obávat, ale také budete mít možnost postavit se svým strachům čelem.

Co říkají mariášové karty?

Během prosince byste měli mít štěstí ve vztazích a lásce a budete mít možnost odpoutat se od materiálních starostí. Ale to přijde nejspíš až přibližně během třetí dekády.

Začátkem prosince nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Nakonec to ale všechno zvládnete a podaří se vám zajistit i dárky pro vaše nejbližší, byť na poslední chvíli. Čekají vás i nějaké cesty. Měly by pro vás přínosné a šťastné, takže pokud máte možnost, neseďte doma.

Váš andělský strážce na tento měsíc: Teliel

Teliel vám může pomoci například v citové oblasti. Říká se, že v ruce drží božskou knihu a v ní jsou napsána jména lidí, kteří jsou spolu spojeni. Stačí, aby je ve své knize našel, přečetl a láska spojí dvě srdce, která se hledají. Každý má někde spřízněné srdce a co je osudem komu dáno, to ho zkrátka nemine.

Dávní andělští okultisté věděli, že se pomoc Teliela volá tehdy, když toužíte získat srdce milovaného člověka. Musíte ale cítit, že by mohl být váš cit opětován. V případě, že přitažlivost mezi dvěma srdci není upřímná, nic z toho nebude. To proto, že se Teliel řídí jako vyšší duchovní andělská bytost vaším dobrem. Není v jeho povaze někoho nutit k lásce či ho s kýmsi svázat proti jeho vůli. Zato však má velkou zkušenost s léčením citových šrámů a emocionálního trápení a pomůže vše vyřešit tak, aby nikdo nebyl nešťastný.

Teliel vám pomůže nejen ve chvíli, kdy si nemůžete nalézt ideálního partnera, ale také když vás ten současný zrazuje, nastává mezi vámi odcizení či chlad nebo vás někdo očaroval, případně na vás seslal kletbu. Aby vám anděl Teliel mohl pomoci, musíte jej o to požádat.

Asi nebude tajemstvím, že většinu zrozenců ve Štíru zajímá posmrtný život. A tento anděl vám dokáže přinést ty správné odpovědi. Tento měsíc vám Teliel pomůže, abyste našli smysl svého života, dokázali nabrat nový směr a nadechli se.

ZDROJ: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.