Velká věštba na říjen pro Blížence: Některé problémy budou jen ve vaší hlavě

Co čeká Blížence v desátém měsíci roku 2022? Na co by si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co by naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na říjen, kterou pro Blížence z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na říjen vychází Pětka disků, což je karta, která ukazuje problémy v komunikaci. Můžete mít také pocit strachu z nedostatku, ten by měl být ale spíš jen ve vaší hlavě než v realitě. Někdy tato karta ukazuje, že člověk nemusí mít některé věci dobře nastavené a nabádá k tomu, aby s tím něco udělal, protože samo se to nezmění.

Nepodléhejte pesimismu a vytrvejte ve svém směřování. Zkuste nelpět na jistotách a zabezpečení a opusťte, co je pro vás pohodlné. Pokuste se uskromnit.

Co říkají mariášové karty?

První říjnová dekáda by měla být celkem příjemná. Možné je nějaké cestování a také budete hodně diskutovat.

Během druhé dekády se držte dál od cizích sporů, které by vám zbytečně ubíraly vaši energii. Tu budete potřebovat, protože pravděpodobně trochu zainvestujete do svého bydlení nebo do věcí, které jsou spojené s vaší rodinou a s místem, kde vám je dobře.

Ve třetí dekádě budete řešit různé smlouvy a životní jistoty. Některé smlouvy budete muset zrevidovat, případně uzavřít výhodnější. Odměnou pro vás bude velká radost, kdy si vydechnete a budete konečně řešit jen své vlastní soukromí.

Kámen štěstí pro Blížence na říjen: Tyrkys

Tyrkys je považován za mistrovský kámen. Má pozitivní a životodárnou energii a zajišťuje blahobyt. Po tisíce let je ctěný lidmi jako ochranný a uzdravující.

Věří se, že tyrkys pohlcuje vibrace každého, kdo se ho dotkne, a očišťuje z něho nechtěné energie. Když je kámen přetížený, může se stát, že vybledne nebo dokonce pukne. Tyrkys je svázaný s péčí o ekologii a když ho budete nosit, může posílit vaše spojení se zemí a živly. Prstýnek s tyrkysem posílí vaši moc během vykonávání rituálu s uzdravujícím charakterem. Umístěte tyrkys na kteroukoliv část těla, ve které cítíte bolest nebo neklid, a on vám pomůže. Tyrkys posiluje čakru hrdla a čakru třetího oka. Měli byste také vědět, že tento kámen se někdy dobarvuje, aby byl hezčí, na jeho magickou moc to ale nemá žádný vliv. Je ale dobré chránit ho před přímým slunečním zářením.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.