Velká věštba na říjen pro Kozorohy: Neplýtvejte energií a držte se svého

Co čeká Kozorohy v desátém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na říjen, kterou pro Kozorohy z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na říjen vám z tarotových karet vychází Viselec, což je velmi transformační karta. Ačkoli visí hlavou dolů a z pomyslných kapes mu mohou padat peníze, dívá se vzhůru. Díky tomu získává nějaké poznání, ale nemůže s tím dělat vůbec nic, protože má ruce svázané za zády. A velmi podobně se budete cítit v říjnu i vy. Bude vám docházet všechno možné, ale moc s tím nebudete moci udělat. Nezbude vám nic jiného, než se s tím smířit a neplýtvat energií tam, kde stejně nic neovlivníte.

Co říkají mariášové karty?

Začátek října by měl být celkem hezký, i když bude spojen s výdaji, které se budou týkat vzdělávání nebo vaší práce. Vy ale budete vědět, že tyto investice mají smysl, a budete z toho mít radost.

Začátkem druhé dekády si dejte pozor na škarohlídy, kteří vám budou vnucovat své názory. Snažte se zaměřit na své věci. Právě doma si můžete něco nastavit tak, abyste z toho měli radost a užitek.

Třetí dekáda přinese nějaké nečekané odhalení a také radost a štěstí. Možná nakonec budete rádi, že jste dřív neposlechli, co vám kdo řekl, nepodnikli nějaké kroky a raději se drželi svého. Získáte uznání od lidí, zejména žen ve vašem okolí.

Kámen štěstí pro Kozorohy na říjen: Tygří oko

Pokud chcete poznat pravdu nebo odhalit lež, noste s sebou tento krystal. Tygří oko můžete použit i pro kouzla a záležitosti týkající se práva.

Tygří oko nošené v oblasti solar plexu posílí vaši sebejistotu. V oblasti krku zase pomůže mluvit pravdu.  Tento kámen dobře funguje ve spojení s kočičím okem, chalcedonem a topazem, kdy se jeho síla násobí.

V tygřím oku je obsažena energie země i slunce a díky tomu je všestranný pro mnoho magických oblastí. Pojí ideu s materií, takže když do tohoto kamene vložíte nějakou svou myšlenku, dokáže to pak ve vašem životě přitahovat.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.