Velká věštba na září pro Lvy: Dobře si vše zorganizujte a hlídejte si zdraví

Co čeká Lvy v devátém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na září, kterou pro Lvy z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na září vám z tarotových karet vychází Desítka holí, která předpovídá, že se nezastavíte. Snažte se neslibovat druhým víc, než jste schopni zvládnout. Zkuste si vše zorganizovat a vytřídit, co je důležité a co počká.

Co říkají mariášové karty?

Zajímavý pro vás bude hlavně začátek měsíce, protože se vám podaří ovlivnit nějakou pro vás nepříznivou věc. Dokážete získat, co jste potřebovali, hlavně díky tomu, že budete komunikovat. Koncem první dekády hrozí zdravotní komplikace, proto buďte na sebe opatrní a nic nepodceňujte.

Druhá dekáda bude přát lásce, zajímavým nápadům a setkávání s lidmi. Inspirovat vás mohou zejména starší lidé. Věnujte se jim a poslouchejte je. Budete mít i nějaké výdaje, které vám ale půjdou do štěstí a radosti.

Během třetí dekády si hlídejte možný únik informací, aby si někdo nevyložil vaše slova jinak, než jste mysleli.

Ideální strom pro Lvy: Dub

Dub vám pomůže odhalit opravdickou sílu, kterou v sobě ukrýváte. Přitulte se k němu, když budete potřebovat podporu nebo hledat odpovědi na důležité otázky. Dub vám dodá skutečnou sílu a ukáže cestu překonání životních těžkostí. Jeho energie nejvíc pomáhá lidem oslabeným a unaveným.

Vaše runa na září: Wunjo

Wunjo představuje čistou radost, když ji můžete sdílet s ostatními lidmi. Formou talismanu umí tmelit lidi tak, aby táhli za jeden provaz. Působí i proti depresím. Když tedy budete mít pocit, že něco nezvládáte, můžete si ji nakreslit a ona vám bude přinášet pozitivní energii.

Zdroj: autorský text (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.