Velká věštba na září pro Raky: Těšte se na konec měsíce, přinese lásku

Co čeká Raky v devátém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na září, kterou pro Raky z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na září vychází Čtyřka disků. Ta předpovídá, že si budete muset hlídat své jistoty a doplňovat zásoby. A to je dobře. Také se můžete ve svých vztazích dostat do bodu, kdy se věci dějí spíše pod povrchem, ale vše bude směřovat k tomu, že to dřív nebo později vybuchne a budete to muset řešit.

Co říkají mariášové karty?

Mariášové karty jsou tento měsíc pro vás mimořádně příznivé, hlavně koncem měsíce, kdy vás čekají příjemné věci především v oblasti vztahů a lásky a může přijít i velmi milé a nečekané překvapení od někoho, koho máte rádi.

Během první dekády budete uzavírat různé papírové záležitosti, smlouvy a podobně, ale budete to zvládat s úsměvem.

Druhá dekáda bude v podobném duchu, pouze si hlídejte, abyste si toho na sebe nenaložili příliš mnoho, protože v dalších měsících už byste nemuseli mít tolik energie. Také se dozvíte nějakou zásadní a pozitivní informaci, která se bude týkat rodinných věcí.

Ideální strom pro Raky: Lípa

Lípa vám pomůže vyladit se na emoce a nalézt cestu k vyšším citům. Posaďte se do jejího stínu a ona vás zklidní a zvedne vám i sebevědomí. Procházka pod lipami vám pomůže znovu přijít k sobě, třeba po nemoci či nachlazení.

Vaše runa na září: Hagalaz

Hagalaz je matka run, která dává určité zkoušky, které vás mají posílit. A radí vám, abyste si hlídali rovnováhu, protože pokud si toho na sebe budete brát moc, může vás to úplně zabrzdit.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.