Velká věštba na září pro Váhy: Hlídejte si své jistoty a myslete pozitivně

Co čeká Váhy v devátém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na září, kterou pro Váhy z tarotových a mariášových karet a také z run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na září vychází Čtyřka pohárů, která vám radí, abyste si hlídali své jistoty, zejména v citové oblasti. Také byste si měli nastavit určité hranice, co si můžete dovolit a co už ne, abyste se cítili bezpečně.

Co říkají mariášové karty?

Začátek září by pro vás měl být příjemný a mimořádně přínosný. Budete se zúčastňovat společenských událostí, a i když vás to bude něco stát, přinese vám to radost. Důležité bude hlídat si své zdraví a dbát na prevenci, protože pokud teď něco zanedbáte, nemuselo by se vám to v budoucnu vyplatit.

Ve druhé dekádě budete získávat důležité informace. Také vás někdo může pozvat na zajímavou schůzku.

Poslední zářijová dekáda vás možná překvapí v záležitostech, které jsou dané a které vůbec nemůžete ovlivnit. Nemusíte se ale bát, že by se vám něco vážného dělo, jen se snažte nenechat ovlivnit negativními náladami starších lidí. Raději se zaměřte na pozitivní stránky života.

Ideální strom pro Váhy: Vrba

Vrba vyvolává silné emoce a pojí se s láskou a jemností. I když je vrba jemná, je to velmi silný strom, který se s vámi rád podělí o svou energii a dodá vám podporu. Od vrby se můžete naučit, jak se přizpůsobit novým okolnostem, a proto se pod ní vyplatí odpočívat. Můžete se s ní také podělit o své starosti a nemusíte se bát, že by se to někdo dozvěděl.

Vaše runa na září: Pertho

Pertho je osudová runa, která říká, že kdo se bojí, nesmí do lesa. Pokud si tedy řeknete, že všechno zvládnete, osud vám bude přát.

ZDROJ: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.