Velký letní horoskop – Váhy: Začátkem léta mohou mít svatbu a pak odjet na líbánky

Hvězdy radí Vahám v létě plánovat budoucnost a hodně odpočívat. Obecně bude pro ně příznivější druhá polovina prázdnin, zejména posledních čtrnáct dnů v srpnu, kdy se jim otevře prostor pro dlouhou a zaslouženou dovolenou v cizích krajích. Ale i začátek by mohl být pro ně hodně zajímavý, zejména na milostném poli. Co čeká Váhy v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a kde je podle hvězd čeká ideální dovolená?

Současná kombinace planetárních vlivů pro znamení Vah je spíše neutrální. V červenci dokonce mohou Váhy očekávat nějaké překážky v práci, které jim zabrání v odjezdu na dovolenou. Dobrou zprávou ale je, že v prvních dvou týdnech prázdnin se Vahám bude dařit na milostném poli, je klidně možné, že vstoupí i do svazku manželského nebo se rozhodnou založit rodinu. Začátkem července, zejména kolem 13. července, hvězdy totiž přejí zodpovědné lásce.

V srpnu se pro Váhy otevře prostor pro společenská setkávání, kde mohou zazářit, a pro cesty za sluncem do vzdálených krajů. Na konec srpna se mohou opravdu těšit, planeta Merkur vstoupí 26. srpna do jejich znamení, což jim může přihrát nové a velmi zajímavé možnosti v pracovní oblasti. Obecně by Váhy měly v letním období odpočívat, věnovat se svým blízkým a sbírat energii pro podzim, kdy je čeká mnoho nového.

Váhy a láska

Znamení Vah je pod vládou Venuše (stejně jako znamení Býka), proto jsou láska a partnerství pro něj velmi důležité. Začátkem července, kdy je Venuše ve spřízněném znamení Blíženců, nastane období vhodné pro řešení zásadních milostných a partnerských problémů. Váhy mohou dospět i k radikálním rozhodnutím, mohou se konečně rozhoupat k sňatku nebo založení rodiny. Pokud tak učiní, je skoro jisté, že koncem srpna vyrazí na líbánky někam, kde ještě určitě nebyly. Osamocené Váhy se mohou v tomto období seznámit s někým zajímavým a vzrušujícím a s ním pak vyrazit na cesty do neznáma. Kolem 27. července by však všechny Váhy měly být v lásce opatrné, nic moc neslibovat a citová nedorozumění neřešit nevěrou. Později by je mohla hodně mrzet.

Váhy a zdraví

Pokud možno se, milé Váhy, vyvarujte zbytečných stresů, eliminujte negativní spouštěče a vyhýbejte se věčně nabručeným a stěžujícím si lidem. Důležitá je pro vás rovnováha tekutin, zvláště během teplých letních dnů dodržujte pečlivě pitný režim a v jídelníčku upřednostňujte dostatek ovoce i zeleniny. Pak se budete cítit skvěle a plní energie.

Jak v létě relaxovat?

Zvláště vhodným typem sportu je pro Váhy cyklistika, jízda na kolečkových bruslích, k uvolnění je skvělé plavání. Vahám prospívá i rychlejší chůze a běh nebo raketové sporty – tenis, ping-pong, badminton.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Váhy: Jako znamení harmonie touží Váhy po krásném prostředí. Budou spokojené všude tam, kde je pěkná krajina, ale i krásné starobylé památky, a tam, kde je čekají umělecké zážitky. Váhy, které často řeší partnerské problémy, jistě zaujme i seznamovací dovolená nebo různé kurzy partnerské komunikace a zdokonalování sebe sama, ať již jde o oblast těla, nebo duše. Na našem území se jim určitě bude líbit na jižní Moravě nebo v jižních Čechách, například v Českém Krumlově, Slavonicích a také v Luhačovicích a okolní krajině.

Pro Váhy cestovatele a milovníky cizích zemí je skvělé Savojsko, Rakousko, Argentina, Egypt, z měst Antverpy, Graz, Vídeň, Lisabon, Kodaň a Johannesburg.

Sdílejte článek
Štítky zdraví láska dovolená letní horoskop Váhy léto 2022

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.