Velký podzimní horoskop – Rak: Čeká ho rodinné štěstí, pohoda a nové příležitosti

Příjemný podzim naplněný rodinnou pohodou a štěstím čeká na všechny Raky. Dařit se jim bude v podnikání a tvůrčí činnosti, radost jim udělají jejich děti. Čekají je i nové příležitosti a vzrušující dobrodružství. Největší přízeň nebes je zasáhne od konce října do závěru tohoto roku, kdy se planeta štěstí Jupiter vrací do pro ně spřízněného znamení Ryb.

Podzim roku 2022 bude Rakům přát. Po poměrně problematickém a v lecčems náročném jaře a létě se jejich život uklidní. Neměly by je už čekat žádné zásadní dramatické změny. Zase se na ně usměje štěstí, do života se jim vrátí radost a optimismus. Navrátí se i víra a naděje v lepší budoucnost. Opatrní by však Raci měli být od poloviny září do poloviny října, kdy na obloze ještě jednou zaúřaduje nepříjemný kvadrát mezi planetami Uran a Saturn, který Rakům – především do jejich finančních záležitostí – mohl a může vnášet zmatek a různá nemilá překvapení osudového charakteru. Kolem poloviny října by Raci měli být opatrní na cestách a vše si dopředu pečlivě naplánovat.

Rak a láska

Pokud se Raci těší na období, které by jim poskytlo různá milostná rozptýlení, zábavu, optimismus a radost, mohou být spokojení. Druhá polovina října a celý listopad jim přihrají pár společenských příležitostí, ve kterých se budou cítit skvěle a navíc se mohou seznámit i s někým novým. Těm Rakům, kteří žijí ve stálých partnerských vztazích, hvězdné nebe nabídne vylepšení jejich milostného a především sexuálního života. Je možné, že mohou prožít takové malé sexuální vzkříšení.

Rak a práce

Nejdůležitější pracovní záležitosti by Raci měli nechat na listopad, kdy by jim práce měla jít pěkně od ruky, snadno a bez komplikací. Během této doby mohou vyřídit i záležitosti, které se v minulosti táhly nebo se jim je nedařilo z různých důvodů dokončit. Ve svém zaměstnání by měli komunikovat se svými kolegy a vyjasnit si všechna případná minulá nedorozumění.

Rak a zdraví

S listopadem nastane Rakům nejlepší období ke zlepšování fyzické kondice. Měli by ale postupovat opatrně, krok za krokem, nevrhnout se po hlavě do cvičení, posilování nebo drastických předvánočních diet. Trvalé výsledky přinese uvážlivá a dlouhodobá práce na správné životosprávě. Raci by tak mohli shodit přebytečná kila, vylepšit svoji image, možná změnit i svoji vizáž.

Co je pro Raky nejdůležitější?

Raci moc dobře vědí, že rodina je jejich největší poklad, ale v tomto podzimním období si to uvědomí ještě naléhavěji. Budou chtít v rodinném kruhu trávit více času než dosud. Budou se věnovat svým dětem, jejich vzdělávání a rozšiřování jejich vědomostí.

V čem se na ně usměje štěstí?

V nové kariéře, nalezení životního cíle a uplatnění vlastních ambicí pod podmínkou, že nebudou příliš uzavření do sebe, nebudou se bát do svých plánů zasvětit i druhé, kteří jim na jejich pracovní cestě mohou účinně pomoci. Radost jim budou dělat jejich děti.

Dobré rady

  • Kolem 12. října a 19. listopadu se nepropadejte do lítostivých pocitů, nelitujte se a komunikujte se svými blízkými o svých trápeních.
  • Od 28. října do konce tohoto roku využijte návratu planety štěstí Jupitera do spřízněného znamení Ryb. Nabídne vám příležitosti k nabývání nových informací a poznatků, jež můžete zúročit ve své práci nebo studiu.
  • Věnujte se svým dětem, společně tvořte vaši rodinnou budoucnost.

Zdroj: Autorský článek a najdise.cz

Sdílejte článek
Štítky zdraví láska práce Rak podzimní horoskop 2022

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.