Celebrity

30. prosince 2023 07:00

Zuzana Schneidewind

Záhady těla Jakuba Prachaře. Kdo mu chce hledět do očí, musí ostřit na prsa

Tělo Jakuba Prachaře

Filmoví a televizní diváci mají všestranně nadaného umělce rádi nejen pro jeho dovednosti, ale i pro smysl pro humor. Za dobu působení na televizní obrazovce už se stihl podělit o řadu zajímavostí z vlastního soukromí. Zvláště pozoruhodné jsou ovšem zmínky o jeho tělesných anomáliích.

Nalaďte se na příchod nového roku 2024 s úsměvem na tváři. Když už nic jiného, tak představa o těle Jakuba Prachaře jak ho sám popisuje, ho jistě navodí.

Pamětníci a pozorní posluchači vtipů čerstvého čtyřicátníka Prachaře už se na tohoto talentovaného herce, hudebníka a moderátora musejí dívat jako na nadpozemskou bytost. Pro ty, kterým možná něco uniklo, jsme se pokusili sestavit Jakuba Prachaře takového, jak se sám za poslední dekádu účinkování v mnoha úspěšných show představil.

Místo bradavek mu narostly oči

Zdá se, že příroda milého umělce nešetřila. Slyšeli jste například, že místo bradavek mu prý narostly oči a několik penisů?

Jak na sebe jednou Jakub Prachař prozradil v show Máme rádi Česko, zásadně nenavštěvuje lékaře. „Léčím to všechno doma v klidu, a to priessnitzem. Myslím, že čas všechno vyléčí. Navíc jsem se naučil přemýšlet jako hlemýžď – když o něco přijdu, tak mi to časem doroste,“ vysvětlil před několika měsíci s naprostým klidem v show a netajil se ani novými přírůstky. „Přišel jsem o kousek čelního mozkového laloku a dorostly mi za odměnu dva. Místo bradavek mi narostly oči a mám i několik penisů,“ prohlásil ještě.

Čtěte také: Ilja Prachař, Jakubův dědeček, měl o 13 let mladší manželku. Zahrála si s ním v Krkonošských pohádkách

Několika penisy nekončíme. Sexpertce v pořadu Inkognito zase svěřil, co s ním dělá sací reflex, že má největší sval na bradavkách, nebo sní o intimnostech s Hitlerem. V Jakubovi se podle toho nejspíš probouzí jeho vnitřní žena. Existuje ale ještě jiné vysvětlí. „Jak na mě Petra (Nesvačilová) hodila ženskou energii, tak jsem hned zacítil píchnutí v podbřišku. Myslím si tedy, že se mi tam klube děloha,“ prohlásil nejistě herec v roce 2022 ve studiu Inkognita. Ve velkém klání talentů Česko Slovensko má talent 2023 už rovnou podotkl coby porotce k trans soutěžící, že i on má dělohu.

Vylučuje výjimečné pižmo

Věřte nevěřte, ale ani to ještě není o těle Jakuba Prachaře vše. Ondřej Brzobohatý se onehdá v pořadu Inkognito nechal slyšet, že rozjel nový byznys. A jeho hlavní artikl na prodej? Údajně jím má být výjimečné pižmo Jakuba Prachaře.  Kdy bude k mání, nezaznělo. Na Jakuba Prachaře se ale můžete i v novém roce těšit minimálně ve všech oblíbených show. A kdo ví, třeba o svém těle prozradí ještě více.

Přečtete si ještě dojemné vyznání Libora Boučka k jubileu Jakuba Prachaře: Štval mě i inspiroval

Podívejte se ještě na svatého Jakuba Prachaře v extra narozeninovém sestřihu, který mu věnoval Libor Bouček:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.