Test osobnosti: Co o vaší osobnosti řekne vaše oblíbené psí plemeno?

I když milujete všechny psy stejně, pořád existují psí plemena, která vám mohou být sympatičtější nebo vaši pozornost přitahují zkrátka o něco více než ty ostatní. Co o vaší osobnosti mohou vypovědět? Udělejte si test osobnosti.

Češi patří mezi národy, které mají obrovské množství domácích mazlíčků, v různých statistikách spadáme do národů tzv. „pejskařů“. To, čím se rádi obklopujeme a co máme rádi, o nás dokáže říct mnoho, třeba o základních rysech naší osobnosti. Stejně jako barvy, které dokážou reprezentovat určité emoce a osobní tendence, ale i vaše sexuání preference.

Udělejte si test osobnosti. Co o vás vaše oblíbené/vysněné psí plemeno dokáže vypovědět?

Bígl

Neumíte se nudit, vždycky se dokážete zabavit. Neustále hledáte něco zábavného a vzrušujícího. Máte rádi dobrodružství. Vaše veselá povaha je požehnáním pro okolí, dokážete je zabavit mnoho hodin. Jste známí pro vaši neutuchající zvědavost a rádi objevujete věci, o kterých slyšíte poprvé v životě. Někdy se ale díky vaší horkokrevnosti dokážete pořádně spálit.

Bostonský teriér

Jste upřímní a milí na kohokoliv, proto vás lidé mají tak rádi. Vždy hledáte v lidech to nejlepší a jste ochotni jim kdykoliv odpustit, ačkoliv vám hodně ublížili. Jste přítelem v nouzi pro každého. Vaše srdce je obrovským přístavem pro okolí.

Německý Boxer

Máte hravou povahu a lidé na vás mohou vsadit, kdykoliv se potřebují pobavit nebo zasmát. Pro vás je sklenice s vodou vždy poloplná. Jste optimisti, kteří každého dokážou nakazit dobrou náladou. Dokážete pomoci svým blízkým nejen humorem, ale i akcí.

Čivava

Kamkoliv přijdete, pozornost se upíná na vás. Může za to hlavně vaše silná osobnost, charakter a respekt, který vyvoláváte. Lidé dělají věci podle vás. Nikdy se nenecháte šikanovat nebo urážet, protože dokážete sami sebe perfektně bránit.

Zlatý retrívr

Stejně jako retrívr i vy jste extrémně sociální bytosti, které mají rády společnost. Většinou vás najdeme mezi skupinkou přátel, kde se cítíte nejlépe. Snadno se dokážete spřátelit, protože máte veselou povahu a zdravé sebevědomí. Jste srdeční lidé, ale často jste unavení kvůli tomu, že dáváte ostatním lidem příliš mnoho pozornosti. Myslete také na sebe.

Německý ovčák

Jste známí svou neuvěřitelnou pracovní morálkou. Zodpovědnost pro vás není sprosté slovo, berete ji smrtelně vážně. Vždy děláte všechno tak, jak nejlépe umíte. Lidé vás obdivují za obrovské odhodlání, kromě toho je vždy oslníte, jak dovedně umíte řešit problémy.

Německá doga

Na první pohled můžete působit až zastrašujícím dojem, ale lidé hodně rychle zjistí, že jste „ňuňánci“. Většinou máte na obličeji výraz znepokojení, ale vy zkrátka dokážete klamat tělem. Pozor na to, někdy lidé rádi využívají vaší laskavosti.

Sibiřský Husky

Jdete si za svým cílem a rozhodně se ho nehodláte vzdát. Sedět a čekat, co se vám v životě přihodí samo od sebe, rozhodně není pro vás. Lidé vás přirozeně respektují a obdivují vaše zdravé sebevědomí a zralost.

Pudl

Jste si jistí sami sebou a za každých okolností potřebujete vypadat dobře. Máte přirozenou schopnost být mezi lidmi oblíbení, protože se cítí ve vaší společnosti příjemně. Náročné situace zvládáte s chladnou hlavou, váš takt dokáže zabránit jakémukoliv konfliktu.

Chcete další testy osobnosti?

TEST OSOBNOSTI: JAK ZATÍNÁTE PĚST ODHALÍ, JACÍ JSTE A PO ČEM TOUŽÍTE

CO UVIDÍTE NA OBRAZU, ODHALÍ, JAK SE ZAMILOVÁVÁTE

JAKÁ JSTE OSOBNOST PODLE OTISKU PRSTŮ

DÉLKA PRSTENÍČKU A UKAZOVÁČKU O VÁS ODHALÍ, JACÍ JSTE PARTNEŘI DO ŽIVOTA


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.