zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Test osobnosti: Motýli 1
Autor: Pinterest.com Test osobnosti: Motýli 1

Test osobnosti: Odhalte, co na vás lidé tajně milují

kloidop , Vydáno: 26.07.2020
Všechno, čím se obklopujete, o čem mluvíte nebo co si vybíráte, vypráví něco o vaší osobnosti. Udělejte si náš test a dozvíte se o sobě něco nového. Za co vás lidé obdivují?

reklama

To, čím se rádi obklopujete, o vás nevědomky dokáže ostatním popsat základní rysy vaší osobnosti. Stejně jako barvy, které dokážou reprezentovat určité emoce a osobní tendence, ale i vaše sexuání preference. 

Zkuste si na prvním obrázku vybrat vašeho oblíbeného motýla. Rychle a bez přemýšlení. Motýl symbolizuje pro každého něco jiného. Může znamenat život, změnu, směr myšlení nebo motýl může zastupovat duši. Motýl o vás zkrátka dokáže říct víc, než si dovedete představit.

Test osobnosti: Motýli 2
Autor: Pinterest.com Test osobnosti: Motýli 2

Nenápadná

Pokud jste si vybrali tohoto motýla, znamená to, že preferujete jednoduchý život bez komplikací. Minimalismus. Užíváte si maličkostí a jste pozitivní. Nemáte rádi komplikované věci stejně jako komplikované vztahy. Máte svůj řád, který vám dodává sílu. Nedovolujete sami sobě ztrácet se v bezvýznamných vztazích, abyste se neztratili sami sobě. Lidé u vás shledávají důraz na kvalitu vztahu velice atraktivní.

Test osobnosti: Motýli 3
Autor: Pinterest.com Test osobnosti: Motýli 3

Nebojácná

Máte pro strach uděláno. Máte silnou vůli a kuráž, která vám vždy pomohla dostat se přes ty nejtěžší situace v životě. Dokážete být hluční a extrovertní, ale také introvertní. V životě máte rádi balanc. Pokud někoho milujete, zároveň ho i obdivujete. Je pro vás nejdůležitější, abyste byli akceptováni takoví, jací doopravdy jste. Máte rádi společnost a očekáváte od lidí, že vám budou projevovat stejnou úctu jako vy jim.

Test osobnosti: Motýli 4
Autor: Pinterest.com Test osobnosti: Motýli 4

Klidná

Pokud jste si vybrali tohoto motýla, může to znamenat, že máte klidnou a vyrovnanou duši. Máte pohodový přístup k životu, rádi si děláte věci po svém a obklopujete se lidmi, kteří vám rozumí. Ale také si dáváte na čas, abyste se druhému otevřeli. Pokud má štěstí, že se mu otevřete, může objevovat vaši empatii a velkou snahu pochopit druhého. Ačkoliv rádi trávíte čas s lidmi, jste také rádi sami, kdy reflektujete svoje emoce.

Test osobnosti: Motýli 5
Autor: Pinterest.com Test osobnosti: Motýli 5

Velkorysá

Vybraný motýl vás charakterizuje jako velkorysé osobnosti, které milují společnost. I tak stojíte pevně oběma nohama na zemi, lidé oceňují vaši upřímnost a čestnost. Nejradši byste se rozdali, ale také si všímáte, že lásku dáváte i lidem, kteří si ji nezaslouží. Máte rádi věci pod kontrolou, snažíte se být féroví a vždy se snažíte lidi vyslechnout.

Test osobnosti: Motýli 6
Autor: Pinterest.com Test osobnosti: Motýli 6

Veselá

Pokud vás zaujal na první dobrou právě tento motýl, znamená to, že máte srdečnou a veselou povahu. Nejste typ člověka, který by se měnil jen proto, aby zapadl. Milujete lidi pro jejich unikátní krásu a podivnosti. Posilujete svou kreativitu a vaše představivost je pořádně divoká. Snažíte se ze sebe vždy vydat to nejlepší. Veselým přístupem k životu inspirujete i ostatní, proto vám volají v těžkých chvílích.

Test osobnosti: Motýli 7
Autor: Pinterest.com Test osobnosti: Motýli 7

Uvolněná

Pohodáři, takoví jsou lidé, kteří si vybrali tohoto krásného tvora. Rádi pečujete o ostatní, život berete s nadsázkou. Jste empatičtí a tolerantní k ostatním, ale snažíte se pracovat na tom, abyste se chovali hezky sami k sobě. Rádi se podělíte i o ty nejhlubší myšlenky s lidmi, které milujete, a oni vás za to obdivují. Pokud v životě něco přehodnocujete, potřebujete změnu nebo se snažíte rychle rozhodnout, vždy spoléháte na vlastní intuici.

Chcete další testy osobnosti?

TEST OSOBNOSTI: JAK ZATÍNÁTE PĚST ODHALÍ, JACÍ JSTE A PO ČEM TOUŽÍTE

CO UVIDÍTE NA OBRAZU, ODHALÍ, JAK SE ZAMILOVÁVÁTE

JAKÁ JSTE OSOBNOST PODLE OTISKU PRSTŮ

DÉLKA PRSTENÍČKU A UKAZOVÁČKU O VÁS ODHALÍ, JACÍ JSTE PARTNEŘI DO ŽIVOTA

Ukažte dlaně a poznejte, jaká jste osobnost

Přiložte k sobě dlaně a poznejte, jak se vám bude dařit v lásce a manželství

Související témata: test osobnosti , čára srdce

reklama

Přečtěte si také