OTESTUJTE SE: Co o vaší osobnosti prozradí způsob, jak držíte hrnek s čajem nebo kávou?

Nejběžnější věci v životě často děláme naprosto automaticky, aniž bychom o nich uvažovali. Každý z nás je dělá svým osobitým způsobem, který na nás může mnohé prozradit. Dokonce i způsob, jakým držíte svůj hrnek s horkým čajem, kávou nebo jiným oblíbeným nápojem, může odhalit některé vaše skryté vlastnosti.

Podívejte se na pět běžných způsobů, jak lidé drží své hrnky. Jak ho držíte vy? A co to o vás vypovídá?

1. Držíte hrnek jednou rukou

Pokud svůj hrnek většinou držíte v jedné ruce, pomocí palce, ukazováčku a případně i prostředníčku, nejspíš jste dost nezávislý člověk s dostatkem sebevědomí, který se nebojí dělat ani odvážnější rozhodnutí. Dobře znáte své silné i slabé stránky. Navíc byste nikdy nedovolili někomu jinému, aby vám do vašeho rozhodování mluvil. I ostatní se spoléhají na to, že jim poradíte, když to budou potřebovat. Pokud jde o přátele, nemáte jich moc, nejste moc společenský člověk. Ale na ty, které máte, se můžete spolehnout. Velmi moudře si totiž vybíráte, jakými lidmi se budete obklopovat a s kým budete trávit svůj čas.

2. Držíte hrnek jednou rukou a druhou si ho zespodu přidržujete

Jestliže se nespoléháte jen na jednu ruku a druhou si hrnek ještě zespodu přidržujete, asi jste poměrně citově založený člověk, závislý na podpoře svých přátel. I když zvládnete většinu problémů vyřešit sami, potřebujete od svého partnera nebo někoho blízkého dodat sebevědomí a odvahu. Často totiž pochybujete o svých schopnostech. Buďte vděční za lidi, které kolem sebe máte a kteří vás podporují. A zkuste si občas i vy sami sobě říct, čím jste výjimeční a za co se máte rádi.

3. Držíte hrnek oběma rukama

Jestliže hrnek ve svých rukou jakoby objímáte, jste nejspíš ztělesněním zábavy a energie. Sebejistota vám rozhodně nechybí a dokážete si užívat pozornosti, které se vám od ostatních dostává. Máte rádi cestování a setkávání s lidmi. Udržujete si kontakty i s přáteli, které jste dlouhou dobu neviděli. Jdete si cílevědomě za svým a nepochybujete o tom, že dosáhnete toho, co jste si vytyčili. Vzdání se nebo selhání pro vás nepřipadá v úvahu.

4. Držíte hrnek v jedné ruce a druhou ho vyrovnáváte

Lidé, kteří drží hrnek v jedné ruce, ale zároveň ho jistí prsty druhé ruky, se do ničeho nevrhají bezhlavě. Poznáváte se? Než učiníte nějaké rozhodnutí, nejspíš pečlivě zvážíte všechna pro a proti. Jste velmi organizovaní, a to nejen v práci, ale i v soukromém životě. Kvůli tomu je pro vás někdy obtížné sblížit se s ostatními lidmi. Mohou vás považovat za moc přísného a uzavřeného člověka. Když se vám ale podaří tuto bariéru překonat, najdou ve vás ostatní velmi loajálního a podporujícího přítele.

5. Držíte hrnek v dlani jedné ruky

Držet hrnek jen v jedné ruce, navíc v dlani, to chce odvahu. Obzvlášť, když je plný. Vy potřebujete ve svém životě dobrodružství, jdete směle do všeho, co vám trochu zvedne adrenalin. Váš nebojácný přístup vás tak může často zavést na neočekávaná místa nebo do neočekávaných situací. Na jednu stranu je to fajn, seznámíte se s novými lidmi, poznáte nová místa nebo zvyky, na stranu druhou si tím můžete způsobit řadu problémů. Máte štěstí, že jste pozitivní člověk, což vám pomáhá mnohé potíže překonat. Abyste se ale mohli vrhat do všech dobrodružství, potřebujete vědět, že máte zázemí ve své rodině. Pokud jde o lásku a romantiku, jste poměrně spontánní. To může mnohé vaše protějšky zpočátku okouzlit, nicméně kvůli vaší dost impulzivní povaze může být náročné udržet si dlouhodobý vztah.

Baví vás testy? Zkuste si další:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.