Celeste Buckingham po terapii: Mám sebevědomí, zdravý rozum i více trpělivosti

Slovenská zpěvačka Celeste Buckingham (27) v minulosti bojovala sama se sebou. Trápily ji úzkosti a prošla si syndromem vyhoření. Teď je ale, zdá se, konečně zase šťastná a vyrovnaná. Na čem aktuálně pracuje a jak se cítí?

Slovenská zpěvačka americko-švýcarského původu světla reflektorů poznala poměrně brzy a díky účinkování v pěvecké soutěži se rychle dostala do povědomí veřejnosti. Její nepopiratelný talent a charisma uchvátily nejednoho fanouška. Do České republiky zavítala po třech letech, přičemž poslední dva roky strávila na portugalském ostrově Madeira.

V cizině se zaměřovala především na osobní rozvoj a věnovala se také nahrávání čtvrtého alba s názvem Life. To je inspirováno vnitřním dialogem o tom, jak by mohl vypadat náš život, pokud bychom se rozhodli jinak. „Měla jsem období sebeanalýzy a vnitřní debaty. Přemýšlela jsem o tom, co chci dál a jestli jsem spokojená s tím, kde jsem teď,“ svěřila se Celeste v rozhovoru pro pořad Showtime.

V minulosti zpěvačka otevřeně hovořila o tom, že se potýkala s psychickými problémy. „Měla jsem syndrom vyhoření, to jsem přiznala veřejně víckrát, tak jsem se z něj dávala dohromady. Zároveň z toho můžou vznikat úzkosti, situační stavy deprese,“ přiznala tehdy deníku Nový čas.

Terapie jí pomohla

Celeste Buckingham se rozhodla pracovat na svém duševním zdraví a zaměřila se především na vnitřní spokojenost. Na prosluněné Madeiře našla pohodu a klid a také tu správnou cestu ke znovunalezení sebe sama. „Zároveň jsem absolvovala terapii po x letech odmítaní řešení pro sebe. Takže pro mě to byl velice zásadní rok v tom, že jsem se naučila dívat na věci zpětně, aniž bych jich litovala,“ vysvětlila hudebnice.

„Jsem více smířená sama se sebou, mám větší sebevědomí, zdravý rozum a podle mě i víc trpělivosti vůči sobě i druhým. Myslím, že to je základní část růstu mladé ženy, protože jsem si doteď nikdy nedala prostor si to sama se sebou vyřešit. A určitě jsem jinde, než kde jsem byla před dvěma roky,“ dodala Buckingham.

V cizině se mimo jiné odhodlala i k dálkovému studiu a třikrát týdně cvičí s trenérkou, jelikož ji trápí zdravotní problémy, o kterých odmítla více mluvit. Příznivce ale uklidnila, že se prý nejedná o nic vážného. A co se vztahů týče, Celeste zatím svého pana Božského nenašla. „Nejsem typ, který by za každou cenu někoho chtěl. Kdyby to nedopadlo a nepotkala bych žádného člověka, který by se mi hodil do života, byla bych taky spokojená, protože se mám fajn,“ dodala na závěr s úsměvem sympatická brunetka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.