Zraněná Pojkarová má v kuchyni pomocnici. Hosty vyděsí mrtvá kočka

Speciál kuchařské soutěže s hvězdami českého showbyznysu se ve čtvrtek odehraje v bytě Marie Pojkarové. Osmašedesátiletá zpěvačka hitu Pejskové se koušou dnes nebude mít svůj den. Po úrazu nemůže vařit sama. Jak si poradí?

Nechtěla soutěž vzdát, a tak si pozvala kamarádku. Marie Pojkarová má ve čtvrtek hostit zpěváka Sámera Issu, koučku a hokejovou manželku Moniku Binias, zpěváka Jara Smejkala a novináře, zpěváka a spisovatele Richarda Sachera. Zpěvačka na tom ale nebude zdravotně dobře. V noci při návratu z natáčení upadla na náledí a narazila si hlavu. Podle jejích slov má asi otřes mozku a vidí dvojmo. Navíc prý má bolavé karpály. S vařením Marii bude pomáhat kamarádka Romana. Na menu tentokrát budou kaviárová vejce s oblohou, hovězí polévka z kližky se zeleninou, steaky z vepřové panenky se sýrem a opečenými bramborami, šopský salát a sladkou tečkou bude dort sněhulák. Sámer z menu nadšený nebude, protože nejí vepřové maso.

Marii v kuchyni při vaření i servírování čile asistuje kamarádka. Vývar bude mít připravený dopředu, zpěvačka ho jen na kameru vylepší všemožnými polévkovými dochucovadly a přidá do něj zeleninu. Hosty uvítá zpěvačka s historkou o svém pádu a vysvětlením, proč má v kuchyni výpomoc. Monika bude přesvědčená, že je to nějaká Mariina taktika, aby jí ostatní nestrhli body. Když Richard překvapí tím, že bude normálně jíst, ostatní si budou myslet, že se svojí kamarádkou Marií hrají nějakou hru. Monika se pak Marii pokusí promluvit v kuchyni do duše, aby se nenechala Richardem ovládat. U stolu totiž opět dojde k výměně názorů.

Podívejte se, jak se Monika u stolu pustí do Richarda:

Monika skladovala kočku v mrazáku

Monika Richardovi v reakci na jednu z jeho drzých poznámek řekne, že všichni u stolu na rozdíl od něj něco dokázali. „Já měla tři pořady v celostátních televizích,“ upozorní Monika. Na to začne Richard skandovat: „Máme tady hvězdu století!“ Podle Sámera by se Richard měl lépe chovat k ženám. Co dalšího si pánové řeknou? To uvidíte ve čtvrtek vpodvečer. Aby měla hostitelka čas připravit hlavní chod, pošle soupeře šmejdit.

To, co v jednom z pokojů soutěžící objeví, všem vyrazí dech. „Ježišmarja, ta kočka tady mrtvá nafouklá. No to je moc, to ne!“ zděsí se milovník zvířat Sámer. O domácího mazlíčka přišla zpěvačka v roce 2012, kdy jí kočička vypadla z balkonu. „Maruška si ji nechala vycpat, aby ji měla na věky věků,“ vysvětluje Richard. To vyvolá vzpomínky v Monice, která se svěří s děsivou historkou o svojí milované kočce, kterou po smrti tři čtvrtě roku skladovala v mrazáku. „Udělali jsme jí krásný pohřeb s kytkami, krabičkou,“ vzpomíná Monika.

Jak se zraněné Marii její večer podaří? Užijí si hosté zábavu v podobě Mariina zpěvu na playback a lepení perníkového domečku?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.