7 předpovědí na 7 příštích dnů. Jaký bude týden od 15. srpna? Plný lásky a štěstí

Podívejte se na přehledný hvězdný manuál na tento týden. S našimi předpověďmi a dobrými radami pro každý den můžete úspěšně projít všemi úskalími a správně využít dobré šance, které vám hvězdné nebe nabízí v týdnu od 15. srpna 2022, v týdnu, ve kterém bude Slunce naposledy v tomto roce ve znamení Lva.

Denní průvodce na týden od 15. srpna pro všechna znamení zvěrokruhu:

Pondělí 15. srpna

Dnes obloze vládne výrazný trigon mezi Plutem a planetou Mars, který nám slibuje velký přiliv fyzické energie, síly a odhodlání. Silou vůle dnes zmůžete vše. Jsme schopní měnit svůj osobní život pomocí rozhodného a konstruktivního jednání. Této energie, které nám hvězdné nebe nabízí, bychom měli využít, protože brzdící síly minulého období nás mohly nejen zastavit, ale i parádně otrávit. Dávejte si jen pozor na tvrdost, se kterou můžete zraňovat své blízké a nebo sami sebe. Zejména znamení Vodnáře a Lva by neměla být tak neoblomná.

Úterý 16. srpna

Otevřenost v myšlení, otevřenost k novým nápadům a řešením. Síla vůle a rozhodnost. To všechno jsou nádherné energie, které nás budou provázet dneškem. Šťastný den pro většinu znamení zvěrokruhu.

Středa 17. srpna

Dnešek nás obdaří intelektem spojeným s intuitivními schopnostmi. Pokud vás dnes něco napadne, věřte, že je to ta pravá idea, která může rozhodovat o vaší budoucnosti zejména v kariérní oblasti. Získáte předstih před druhými a možná i před dobou, kterou žijeme.

Čtvrtek 18. srpna

Láska a zase láska. Ale také radost ze života, optimismus, energie a aktivita. Zejména ohnivá znamení – Beran, Lev a Střelec – mohou prožívat citovou hojnost. A zapamatujte si – Beran miluje bouřlivě, Býk věrně, Blíženci jiskřivě, Rak romanticky, Lev velkolepě, Panna cudně, Váha smyslně, Štír vášnivě, Střelec dobrodružně, Kozoroh vážně, Vodnář svobodně a Ryby obětavě.

Podrobnosti o tom, jak milujeme, si můžete poslechnout zde:

Pátek 19. srpna

Nezvykle klidný pátek je před námi. Nedejte se však ukolébat, na cestách na nás mohou čekat nepředvídatelné události. Buďte tedy ostražití a svědomitě dodržujte všechna pravidla silničního provozu. Vypadá to, že dnes vám nikdo pokutu neodpustí.

Sobota 20. srpna

Komunikativní sobota. Pokud dnes někdo z vás vstupuje do svazku manželského, zvolil správný čas. Dnešek přeje nejen lásce, ale i vzájemné toleranci, velkorysosti a pochopení. Ideálním okamžikem, kdy si se svým vyvoleným říci ano, je kolem jedenácté hodiny dopoledne. Hodně štěstí.

Neděle 21. srpna

Možná jste včera něco přehnali nebo tak úplně nedomysleli a dnes jste rozladění nebo na sebe naštvaní. Typická kocovina z přehánění. Věřte však, že upřímně myšlená slova a omluva vše spraví. Nečekejte a jednejte již dnes.

EXKLUZIVNÍ předpověď numeroložky Lenky Suchardové na tento týden:

Vše, co se vám v tomto týdnu přihodí, koho potkáte, co uvidíte a uslyšíte, nebude náhoda. Něco z toho se bude jako přes kopírák opakovat z minulosti a něco vás má naopak vystrnadit ze stereotypního prostředí a posunout do odlišného děje. To všechno jsou duchovní lekce, kterými si máte projít a poučit se z nich. Něco se nečekaně zvrtne nebo skončí, ale může to být i z vašeho vlastního popudu, protože vaše trpělivost už dosáhne maxima a sami se rozhodnete pro radikální řešení, které bude pro okolí velmi šokující. I když se budou zdát jakékoli otřesy zpočátku jako problém, překážka anebo tragédie, po čase pochopíte jejich hlubší smysl, vše zapadne do širšího kontextu a připustíte, že vás osud vedl správným směrem. Protože se budou dít zvláštní věci, zvažte terapii, používání meditačních technik.

AURU tohoto týdne podle kartářky Helen Stanku si můžete poslechnout zde:

V tomto týdnu by vás ještě mohlo zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.