Celebrity

26. září 2022 08:37

Josef Šťastna

Agáta Hanychová plánuje svatbu. Prozradila, zda snese Jaromíra Soukupa u porodu

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Jaromírem Soukupem

Modelka a influencerka Agáta Hanychová (37) chce kompletní rodinu a je připravená stát se paní Soukupovou. Vyjádřila se, že mediální magnát Jaromír Soukup (53) by ji měl požádat o ruku. Fanouškům prozradila, zda si přeje, aby partner byl i u porodu.

Modelka a sebevědomá žena Agáta Hanychová se zřejmě řídí heslem, že co se může zařídit dnes, nemá smysl odkládat na zítra. Svým fanouškům a fanynkám během živého vysílání na Instagramu prozradila, že je připravená stát se paní Soukupovou a prý nemá smysl veselku odkládat. Ráda by svatbu stihla do porodu miminka, které s mediálním magnátem očekává.

Modelka a dcera Veroniky Žilkové (60) také ale svým sledujícím zdůraznila, že nyní je na tahu její partner. Jaromír Soukup by se tedy měl pochlapit a požádat Agátu o ruku.

Jaromír Soukup bude u porodu, počítá Agáta Hanychová

Padaly také dotazy na její těhotenství. Fanoušky zajímalo, zda plánuje, aby u porodu byl i její partner. Agáta s úsměvem uvedla, že s jeho účastí ve velký den se rozhodně počítá.

„Jen ať si to vyžere,“ sdělila během vysílání se svým typickým humorem žena, která má už dvě děti. Dceru Miu s hercem Jakubem Prachařem a syna Kryšpína s podnikatelem Miroslavem Dopitou. Oba vztahy nevyšly. S Dopitou řešili neustále nevěry, s Prachařem pak velká zamilovanost přešla až v nenávist.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.