Celebrity

2. listopadu 2022 19:11

Vanesa Havlíková

Agáta Hanychová plná obav. Jaromír Soukup podstoupil čtyřhodinovou operaci

Není tomu ani měsíc, co Agáta Hanychová (37) opustila brány nemocnice a nyní se tam musel odebrat její partner Jaromír Soukup (53). Začátkem týdne měl nehodu na kole, během které se ošklivě poranil a musel podstoupit složitý čtyřhodinový zákrok.

Agáta aktuálně neprožívá nejšťastnější období. Začátkem října musela být hospitalizovaná v nemocnici, protože začala náhle krvácet. Dvojnásobná maminka tam pobyla dvě noci a lékaři jí doporučili, aby odpočívala.

Nyní už se těhotná Agáta naštěstí cítí dobře a i s miminkem se zdá být všechno v pořádku. Ovšem, aby toho nebylo málo, zranil se otec jejího budoucího potomka a musel podstoupit v motolské nemocnici operaci. „U mě je všechno v pořádku, ale mám teď hospitalizovaného partnera,“ přiznala v rozhovoru pro web Extra.cz Hanychová.

Že se nachází Jaromír Soukup v nemocnici následně oznámil svým fanouškům skrze své sociální sítě. „Moc děkuji za desítky zpráv a za podporu. Lékaři ve Fakultní nemocnici Motol jsou fantastičtí. A sestřičky samozřejmě také. Všichni jste na mě hodní a já vám děkuji,“ napsal Soukup pod fotografii z nemocničního lůžka.

K zranění došlo během projížďky na kole

K zranění mělo dojít při projížďce na kole. „Jaromír jel za mnou předevčírem ze Strančic do Suchdola na kole. Jel městem a nešťastnou náhodou najel kolem do tramvajových kolejí a uklouzlo mu to. Rozdrtil si ruku a potrhal si vazy. Byl dnes na čtyřhodinové operaci,“ řekla influencerka pro web Super.cz.

Zraněný podnikatel po nehodě ještě zvládl na kole dorazit zpět domů. „Jaromír ke mně ještě dorazil na oběd od sebe z domova, ten oběd ještě dojedl a jel do nemocnice až na druhý den, protože si nemyslel, že to bude tak závažné. Až podle rentgenu se zjistilo, že je to opravdu vážné,“ popsala modelka, která nosí pod srdcem Jaromírova potomka.

Přestože Hanychová s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem tvoří pár teprve pět měsíců, již od samého začátku si byli velmi blízcí. Svědčí o tom zejména modelčino brzké otěhotnění. Rodičovství pro ně nebude ničím novým. Agáta má totiž z předchozích vztahů syna Kryšpína a dceru Miu a partner Jaromír má z předchozího vztahu dceru Natálii a syna Lukáše.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.