Celebrity

18. října 2022 10:58

Josef Šťastna

Agáta Hanychová prozradila vysněné jméno pro miminko. Má silný náboženský význam

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Jaromírem Soukupem

Modelka a influencerka Agáta Hanychová (37) čeká třetí dítě a už se dostala do fáze, že začíná přemýšlet, jaké jméno potomkovi dá. Fanouškům na Instagramu prozradila, že se jí hodně líbí jméno Rozárka. S tím by mohl souhlasit i její partner Jaromír Soukup (53).

Agáta Hanychová má za sebou nepříjemné dny plné nervozity, protože kvůli náhlému krvácení skončila v nemocnici. Nyní se zdá, že zlé okamžiky jsou pryč a ona se může naplno těšit na miminko, které čeká s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem.

Dcera herečky Veroniky Žilkové (61) je těhotná už potřetí. Syna Kryšpína (11) má s podnikatelem Miroslavem Dopitou (38). Pár se rozešel kvůli nevěrám. Dceru Miu (5) si Agáta pořídila s hercem Jakubem Prachařem (39). To, co vypadalo jako velká láska, nakonec skončilo bolestivým rozvodem. Agáta a Jakub si dlouho nemohli přijít na jméno a místo lásky zbyla nenávist.

Třetím osudovým mužem je Jaromír Soukup. Ten svou partnerku opravdu miluje a dává velký pozor, aby těhotná žena i plod jejich lásky byly v bezpečí. Modelka se dlouho snažila neprozradit, zda se narodí chlapec či holčička. Při živém streamu s fanoušky ale naznačila, že počítá s dívčím jménem.

Agáta Hanychová řekla, jaké jméno preferuje

„Některá jména mám vysněná, ale myslím, že proběhne velká rodinná rada,“ uvedla Hanychová na Instagramu. „Hrozně se mi líbí jméno Rozárka, ale jsem pověrčivá. Až tento týden jdu na všechny testy, tak až potom o tom budeme mluvit intenzivněji,“ dodala modelka s tím, že zatím neplánuje miminku kupovat žádnou výbavu. „Věci pro miminko nevybírám. Mám jich tolik po svých dětech, že nevím, jestli tohle miminko vůbec dostane něco nového,“ popsala těhotná modelka při povídání s fanoušky.

Jaký význam jméno Rozárka nese?

Jméno Rozárka má silný náboženský přesah. Rozálie nebo též Rozárie je křestní jméno latinského původu. Vykládáno je jako „růže“ nebo „růžová“. Starší českou variantou je Rosalie. Jméno Rosarie znamená „růženec“.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.