Asi máš syna, šokuje Viky Filipa svou domněnkou. Podoba mluví za vše

Myslím, že máš syna, Filipe – ZOO (181)

Tomáš Klus je nyní coby Filip sice zamilovaný do Viky v podání Evy Burešové, ani zdaleka však není jeho první a jedinou velkou láskou. Když se objeví fotografova bývalka v doprovodu malého syna, Viky zpozorní. Vypadá totiž úplně stejně jako Filip v dětství. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Než se stal šikovným fotografem zoologické zahrady, býval Filip Janda úspěšným sportovcem a dokonce držitelem olympijské medaile. Sláva a přitažlivý vzhled šly samozřejmě ruku v ruce se zástupy obdivovatelek. A tak není divu, že seznam jeho bývalých přítelkyň není právě krátký. „Připrav se na scénu,“ zašeptá Viky do ucha, když během procházky jednu z nich potkají.

Žádné očekávané drama se ale nekoná. Nicméně ještě týž den shání Filipa v práci. „Nedokážu se teď urvat,“ vymlouvá se, a tak Mirka musí odejít s nepořízenou. Namísto něho si však najde talentovanou Viky přezdívanou Vivienne Westwood dětské módy. „Chtěla bych pro syna to vaše vtipné tričko s obličejem zvířátek,“ žádá výmluvně návrhářku v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě. Tu zaujme něco zcela jiného. „To je Filipova bejvalka. Nepřijde ti něco nápadného?“ ptá se šeptem kamaráda Marka, když se brunetka s dítětem vzdálí. „Ten kluk je celý Filip! Je mu strašně podobný,“ tvrdí barmanovi, jemuž to tak vůbec nepřijde.

Viky je nicméně přesvědčená, že se nemýlí. „Myslím, že ti chce říct, že spolu máte dítě,“ zaskočí svou domněnkou Filipa, který se jí svěří, že ho Mirka hledala v zoo. „Měla s sebou malého chlapečka, byl ti dost podobný a věkově by to sedělo,“ vypráví mu o setkání v baru. „Myslím, že vás chce seznámit,“ dodá, čímž svého milého naprosto rozhodí.

Čtěte také: Detaily k případu advokáta obviněného z vraždy. Ve hře je falšování otcovství pro jeho vnuka

I když tomu fotograf nechce moc věřit, partnerka ho přemluví k tajnému sledování. „Máš pravdu, on fakt vypadá jako já, když jsem byl malej,“ nevěří svým očím Filip, když kluka spatří. Na radu Viky, aby se s ním šel seznámit, ale nedá. „Přece tam nenakráčím a neřeknu mu ‚nazdar, tvůj táta není tvůj táta‘, to nemyslíš vážně,“ brání se jejímu nápadu. Jak tuhle překvapivou situaci nakonec vyřeší?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.