Márty je sňatkový podvodník. Důkazy shání Adélka jako tajná agentka

To je on, ten šmejd – ZOO (180)

Michaela Pecháčková a Jana Bernášková se coby Sid a Julie snaží usvědčit lháře Mártyho v podání Martina Preisse. Čím dál více je totiž jasné, že mají co do činění se zkušeným podvodníkem, který obelhal a okradl mnoho žen. Akorát chybí důkazy. S nimi jim však ochotně pomůže Michaela Tomešová jako sekretářka Adélka. Zažije přitom ale pěkně napínavé chvilky. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Julie a Sid se domnívají, že PR manažer Márty je lotr, který chodil s Juliinou kamarádkou, šikovně ji obelstil a následně zmizel se čtvrt milionem korun. Zdá se, že Sid je konečně na správné stopě a její nedůvěra vůči Adamovu starému známému je oprávněná. Jenže po rozhovoru s poškozenou oběma kamarádkám ztuhne úsměv na rtech. „Jmenoval se Martin Vysušil,“ oznámí jim Lída a ihned se zajímá, zda nevědí, kde mizera je. Samozřejmě si to s ním chce vyřídit.

Čtěte také: Skandál v Sokole. Podvodnice měla ukrást 40 milionů korun, po odhalení spáchala sebevraždu

„Máme tady jednoho kolegu, o kterém jsem si myslela, že by to mohl být on. Ale jmenuje se jinak,“ vysvětluje jí zklamaně Jana Bernášková coby ošetřovatelka Julie. Naštěstí je ale napadne zkusit ho identifikovat podle fotky. A je to trefa do černého. „To je on!“ zvolá Lída v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit ve čtvrtek večer na Primě. „Jsem si tím stoprocentně jistá. Toho šmejda bych poznala kdekoliv,“ tvrdí jim a nejraději by si ho hned podala. Holky ji ale zarazí. Sid je jasné, že je nejprve třeba mít pohromadě důkazy a jednat s chladnou hlavou.

Lída to však nevydrží a hned druhý den se vydá do zoologické zahrady. Úspěšná ošetřovatelka ji před unáhlenou akcí zastaví v poslední chvíli. A nejen to. Naštvanou brunetku seznámí s promyšleným plánem. Do akce přizvou i sekretářku Adélku. „Márty že je sňatkový podvodník?“ valí na ně zprvu nevěřícně oči. Pak si ale vyslechne celý příběh a s pomocí bez výhrad souhlasí. Jako tajná agentka má za cíl dostat se do Mártyho mobilu a zjistit seznam blokovaných čísel. Bude při tom ale mít namále. Podívejte se sami v ukázce.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.