Márty zmizel se čtvrt milionem. Julie a Sid pomalu odkrývají podvodníkovu minulost

Lidový vypravěč Márty – ZOO (179)

Z Martina Preisse se v oblíbeném seriálu vyklubalo pěkné kvítko. Jako Márty oslnil bohatou vdovu Alici v podání Sabiny Laurinové a chystá s ní svatbu. Jenže maminka Michaely Pecháčkové coby Sid není jediná, která mu propadla. Díky Janě Bernáškové alias nové kolegyni Julii vyjde najevo, že Márty je zřejmě zkušený podvodník. Čím se prozradí? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Bývalý voják a současný PR manažer zoologické zahrady vzbuzoval pozdvižení od prvního okamžiku, co se ve Dvoře Králové objevil. Zatímco mnoho žen šlo z jeho odvahy a gentlemanského chování do kolen, Sid se vůbec nepozdával. Byla přesvědčena, že Adamův starý známý je pachatel údajné vraždy, jíž byla svědkem. Od té doby je vůči němu více než obezřetná a nijak nejásá z toho, že Márty sbalil její maminku Alici, jež jeho kouzlu zcela podlehla.

Podvodník Márty jde v ZOO po penězích

Obzvláště zpozorní ve chvíli, kdy si chce Márty zámožnou vdovu vzít. „Zblbnul mámu a začali připravovat svatbu,“ svěří se Sid zkroušeně kolegyním. „To je ale kluk šikovnej,“ směje se Helča, jež je sama čerstvě vdanou paní. I veterinářka Anežka s ní souhlasí: „Uměl si zařídit stáří. Bude o něj postaráno po zbytek života,“ přitakává v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě. Bohatou dědičku sklářského impéria navíc znervózní i nová kolegyně Julie v podání Jany Bernáškové. Při Mártyho vyprávění vtipné historky v infocentru se totiž tváří zaraženě až lehce vyděšeně. „Jen se mi zdálo, že už jsem to někde slyšela,“ zamete to pod koberec Julie.

Čtěte také: Skandál v Sokole. Podvodnice měla ukrást 40 milionů korun, po odhalení spáchala sebevraždu

I když se o tom už nebaví, nedá jí to a dál Mártyho pozoruje. Dokonce si ho i vyfotí. Když se pak její domněnky potvrdí, oznámí Sid nemilou skutečnost. „Chodil s mojí kámoškou. Pak se rozešli, on zmizel a zapomněl jí vrátit čtvrt milionu,“ šokuje ji. „Vzali si spolu půjčku na auto. To ale nekoupil a s penězi se vypařil,“ popisuje kamarádčinu zkušenost. Není divu, že Sid zbystří ještě víc než doposud. Rozhodně nechce, aby její maminka naletěla podvodníkovi.

Začnou Sid s Julií společně pátrat po Mártyho podezřelé minulosti?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.