Sid je údajně svědkem vraždy. Tělo však beze stopy zmizí

Sid svědkem údajné vraždy – ZOO (139)

Michaela Pecháčková (19) vidí jako Sid vraždu na vlastní oči. Alespoň je o tom přesvědčená. Bitka návštěvníků zoologické zahrady podle ní skončila zabitím jednoho z nich. Jak to má ale dokázat svému okolí i policii, když po mrtvole není ani památky? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Mladá ošetřovatelka si už v zoologické zahradě prožila mnoho vypjatých chvil. Párkrát byla dokonce v ohrožení života, když ji maskovaní pachatelé zavřeli do klece s nosorožcem nebo ji kvůli zvědavosti a pátrání na vlastní pěst unesli. Ačkoliv nebezpečných situací okusila dosytosti, čeká na ni další. Běžná pochůzka po areálu se změní v hrůzný zážitek.

Sid vidí zpovzdálí rvačku dvou mužů, z nichž jeden se po tvrdé ráně bezvládně svalí na zem. Zatímco útočník utíká pryč, vyděšená blondýnka pospíchá za kolegyněmi. „Holky, on ho zabil! Zabil ho!“ přiběhne za nimi rozrušená se slzami v očích v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě. „Viděla jsem dva chlapy a jeden druhého zabil. Fakt ho zabil!“ vykřikuje neustále a není schopna se uklidnit. I když něčemu takovému nechce Eliška moc věřit, svého partnera a kriminalistu Břéťu přece jen zavolá.

Chcete být součástí smečky? Zahrajte si v seriálu ZOO!

Jenže po údajné mrtvole není ani stopy. „Nic tu není. Jestli tady někdo spadnul a pak ho táhli, tak by to bylo patrné. Není tady ani krev po tom úderu,“ konstatuje zkušeně Břéťa a pro jistotu volá techniky. Neexistující oběť Sid zrovna nepřilepší, už tak se její verze zdá Elišce trochu přitažená za vlasy. „Ty si myslíš, že když mu dal pěstí, tak ho tím zabil?“ ptá se opatrně, ale bohatá dědička sklářského impéria ví, co viděla. Jak to tedy bylo? Kam tělo zmizelo?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.