Viky zakusí vztek a pomstu těhotné Mariky. Byla jsi povýšená kráva, spílá jí

Marika se pomstí Viky – ZOO (138)

Eva Burešová (30) si jako Viky udělala nového nepřítele. V oblíbeném seriálu odmítla jít za svědka Marice v podání Denisy Pfauserové (34) a teď ponese následky jejího hněvu. Těhotná nevěsta si vzala na pomoc nůžky a zničila Viky kolekci dětského oblečení těsně před módní přehlídkou. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Půvabná Viky se po náhlém návratu do Čech věnuje kromě péče o malého Péťu a zpívání v baru i designérství. A je v něm úspěšná. Nejen v tom bytovém. Nově rozjela podnikání s dětským oblečením, což zaujalo i slavnou herečku, která měla zájem s ní spolupracovat. Přestože z toho naštěstí pro Viky sešlo, bodýčka navrhuje dál. Přítel Filip proto na nic nečekal a jejich televizní vystoupení se zamilovaným duetem využil i k propagaci. Dokonce slíbil módní přehlídku.

Něco takového však Viky rozhodně neplánovala. Fotograf zoologické zahrady ví, že to trochu přehnal a marně se snaží natěšené volající s dotazy na show odradit. „To nevadí. Protože my to dáme. Akorát potřebuju sehnat nějaké děti, které mi tu přehlídku půjdou,“ překvapí ho Viky svým rozhodnutím chytit šanci za pačesy. V dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte ve čtvrtek večer na Primě, tudíž čeká na návrhářku velká premiéra. Úspěšně se poprala s šibeničním časem přípravy a navíc se může radovat z malých modelů z dětského domova. Ovšem jen do chvíle, než Alena přitáhne za ruku Mariku.

Chcete být součástí smečky? Zahrajte si v seriálu ZOO!

„Chytili jsme ji u těch šatů s nůžkami,“ oznámí Viky, která jen vyděšeně vyvalí oči. „Dostala jsi, co sis zasloužila. Kdybys nebyla taková povýšená kráva, tak se ti to nestalo. Můžeš si za to sama,“ křičí na ni Marika, která se tím pomstila za designérčino odmítnutí jít jí na svatbě za svědka. Zdrcená Viky by tak nejraději celou přehlídku odvolala. Po boku má ale sestry Izy a Tes, jež se nechtějí vzdát před bojem. Povede se jim módní show zachránit?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.