Dominiku obvinil z pokusu o vraždu. Teď se Charlie musí potupně omlouvat

Dokážu ti Zedníčkovu nehodu – ZOO (177)

Marek Němec si jako Charlie mnul ruce a byl přesvědčený, že tentokrát už Denisu Nesvačilovou coby mrchu Dominiku dostane. A to za plánované ublížení na zdraví, ne-li úkladnou vraždu. Jenže se spletl. Teď mu nezbývá než sklopit hlavu a omluvit se. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Charlie má na zákeřnou potvoru Dominiku spadeno už dlouho. Moc dobře ví, že tahle holka si jde tvrdě za svým, leckdy přes mrtvoly. A to možná doslova. K bývalému lotrovi, jenž měl dlouho založenou živnost na podvodech s dvojčaty, se donesla informace o plánovaném neštěstí. Známý mu zjistil, že Dominičin nohsled poptával na darknetu „specialistu na úpravu brzd“. Když pak měl podnikatel Zedníček autohavárii, dal si ihned dvě a dvě dohromady.

Právě on totiž prodal zámožným Novotným sodovkárnu, kterou Dominika téměř přivedla ke krachu a na niž si brousila zuby. „Vím, kdo stojí za tou Zedníčkovou nehodou. Seženu si důkazy, které tě dostanou,“ vyhrožuje Charlie Dominice v dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte v úterý večer na Primě. „V tomhle prsty nemám. Navíc se dávno ví, že to byl infarkt,“ hájí se Ovčíkova nemanželská dcera, již chtěl Charlie vyprovokovat k akci. Teď si je jistý její vinou a pokusem o vraždu a hodlá jí to dokázat.

Ačkoliv měl Dominičin kumpán skutečně původně v plánu podnikateli ublížit, rusovlasá mrcha jeho podlé úmysly rázně zastavila. Ať to vypadá jakkoliv, tentokrát s tím nic společného nemá, což Charliemu potvrdí i policista Břéťa, jeden z členů Ligy spravedlivých. „Mluvil jsem s jeho ošetřujícím lékařem. Zedníček byl rizikový pacient, v jejich rodině mají infarkt snad úplně všichni. A náš patolog zkoumal jeho krevní vzorky. Může potvrdit, že infarkt byl přirozený a nezpůsobila ho žádná známá medikace,“ oznamuje Břéťa.

Čtěte také: Stromy jsou v tom „nevinně“. Za nehody může rychlá jízda a nevěnování se řízení, ukázal průzkum

Dominika cítí, že v tomto souboji se zadařilo – a své vítězství si vychutná. Zajde za Charliem a požaduje po něm omluvu. „Obvinil jsi mě z vraždy! Tak se teď snad chceš omluvit,“ navádí ho lehce rozčileně. Přes všechnu nenávist podnikateli nezbývá než uznat svou porážku. Na jeho vyjádření se podívejte v exkluzivní ukázce.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.