Astročlánky

22. července 2021 05:55

Petra Kloidová

12 znamení zvěrokruhu: Co se o nich dozvíte, když je skutečně poznáte?

Astrologie zná dvanáct znamení zvěrokruhu, tedy dvanáct lidských charakterů, které potkáváme během našeho života. Někteří jsou nám sympatičtější, jiní ne. Některá znamení nosí masku, která je chrání před okolím, jiná hodí karty na stůl rovnou. Jaká je stručná charakteristika každého znamení poté, co je dobře poznáte?

Beran v sobě nezabil vnitřní dítě

Berani se hodně smějí. Mají schopnost, kterou většina ztrácí - pořád si v sobě udržují vnitřní dítě. A zakládají si na tom, že jsou hodně vtipní.

Býk má dobré srdce

Lidé se ve znamení Býka mohou pyšnit skutečně dobrým srdcem. Býk se v životě snaží za každé situace chovat laskavě a lidem důvěřuje.

Blíženci mají tajnou komnatu

Nebudeme chodit okolo horké kaše, jsou trochu psycho. Často jim hodně záleží na vzhledu, ale když kopete hodně hluboko, zjistíte, že se hodně strachují o své blízké.

Rak zná svou cenu

Raci obecně hodně pláčou, což není nic překvapivého, o znamení Rak se přeci říká, že je to citlivé znamení. Raci znají svou hodnotu, takže jim čas od času ulítne, že jim někteří lidé nestojí za jejich drahocenný čas.

Lev je ve skutečnosti nejistý

Král zvířat pod slupkou skrývá hlavně nejistotu. Ve skutečnosti je ale věrným přítelem a partnerem. Je vtipný a umí naslouchat druhým.

Panna na sobě pracuje

Panny se snaží ze všech dostat to nejlepší. Bohužel a bohudík. Urputné přemýšlení je někdy dostává až do kouta. Často se v sobě neumí vyznat.

Váhy mají dobrou intuici

Lidé ve zrození Vah jsou trochu blázniví. Často bojují s leností, rádi si nechávají věci pro sebe a mají skvělou intuici.

Štír není tak zlý, jak si většina myslí

Nádech tajemna dokáže okolo jednoho znamení vytvořit spoustu mýtů. Štír není tak démonický, jak si většina lidí myslí. Je hodně citlivý, přemýšlí a cítí do hloubky. Jen má problémy důvěřovat.

Střelec si dokáže zajistit, co potřebuje

Střelec má unikátní pohled na život. Je laskavý a vtipný. Často má tendenci věci tajit, ale vždy dokáže zařídit cokoliv, na co jen pomyslíte.

Kozoroh je pracovitý

Kozorohovi se nedá upřít pracovitost a skvělý smysl pro humor, který potřebujete, protože je psychicky často dost nestabilní. Občas má tendenci nezachovat se příliš pěkně k druhým.

Vodnář je svobodomyslný

Ve Vodnářovi to vře. Opravdu miluje svobodu, jak se říká, zároveň chce po životě všechny slasti světa jako je třeba partnerská láska. Ta se ale s totální svobodou vylučuje...

Ryby mají velké ego

Umělecké Ryby si v sobě hýčkají dítě, které zajímá celý svět. Mají velké ego, milují módu a nepřekvapivě je to velice emociální znamení.

Jaké strachy prožívá dvanáct znamení zvěrokruhu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.