Bleskový horoskop na červenec 2019: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

Červenec je měsíc volna, dovolených a prázdnin. Je to také měsíc, který je z astrologického hlediska velmi důležitý. V životě nás všech s výjimkou Býků se pravděpodobně nestanou zásadní životní změny, přesto je tento měsíc nesmírně důležitý, svým charakterem nám ukáže, co se bude dít v budoucnu, především v roce 2020. To už stojí za poznání. Co vám tedy předpovídají hvězdy na červenec 2019?

Berani v červenci opouštějí svoje vize do budoucna, opouštějí i dosavadní obraz vnímání autorit – matky, otce, šéfa. Pro Berany velmi důležitý proces, uvědomí si vlastní hodnotu a nenechají s sebou tolik manipulovat. V červenci budou mít také příležitost budovat nebo zkrášlovat svůj domov. Soustředí se více než je u nich obvyklé na rodinu a rodinné vztahy, a bude to rodina, která jim v červenci přinese největší radost. Dobrou zprávou pro ně je, že se jim bude dařit i v lásce.

Býci prožívají velmi zajímavé životní období, obzvláště ti, kteří se narodili v první dekádě znamení. Pro všechny Býky je ale červenec ideální měsíc pro cestování, učení a poznávání. Do života jim vstupuje nová inspirace, podněty, mají příležitost v životě najít to, co je opravdu baví. V červenci se budou věnovat i rodině a správě svého majetku.

Blíženci v červenci prožijí zajímavou lekci, opustí svůj dosavadní obraz ideálního partnera a překvapivě se budou cítit o mnoho lépe. Zbaví se závislosti na partnerovi nebo opustí závislost na způsobu života se svým partnerem. Měli by vědět, že podle hvězd vykročili na správnou cestu, která jim v budoucnu přinese spokojenost a štěstí. V červenci mají také příležitost si vylepšit svoje finance.

Pro Raky je červenec velmi důležitý měsíc. Je to jejich nejaktivnější období roku. Měli by proto akceptovat všechny životní výzvy, které se jim nabízejí, ať už se týkají jejich profese, domácnosti, bydlení nebo rodiny. Čím dříve se do toho pustí, tím lépe pro ně. Hvězdy napovídají – nasměrovat energii k budoucnosti, zapomenout na minulost a budovat.

Lvi prožívají velmi zajímavé a bouřlivé období, a daří se jim. Je čas nasměrovat svoji energii a změnit něco ve své práci, nebo ve svém každodenním rytmu. Vyplatí se jim to. Lvi by po celý červenec neměli zapomínat na aktivní odpočinek.

Panny v červenci budou potkávat nové lidí, získají nové přátele, seznámí se s absolutně odlišnými typy, než jsou sami. A to je pro ně jen dobře, otevírají se tak světu a mohou potkat novou lásku nebo novou práci. V červenci také řeší záležitosti svých dětí. Hvězdy jim radí, aby vyzkoušeli jiné postupy řešení než doposud. Budou mít úspěch.

Váhy v červenci pochopí, že je na čase opustit svoje staré představy o rodině a domově. Čekají je totiž změny v domácím prostředí. Pokud na tyto změny přistoupí, dostanou více, než očekávají. Váhy se v červenci také budou věnovat budování svojí kariéry.

Pro Štíry je červenec důležitý především z hlediska partnerských vztahů, které mají šanci podstatně vylepšit. Budou cestovat a poznávat nové věci. Měli by opustit staré vzorce komunikace a najít nový způsob, jak se domluvit se svými bližními.

Střelci v červenci mají šanci opustit svoje staré návyky se získáváním prostředků k obživě, možná změní svůj způsob s hospodařením s penězi nebo se správou svého majetku. Možná začnou podnikat, nebo najdou nový cíl svého obchodního zájmu. Každopádně mohou založit z obchodního hlediska něco důležitého pro svoji budoucnost.

Kozorozi prožívají, a hlavně budou prožívat naprosto převratné období. Červenec 2019 je první předzvěst. Měli by se pečlivě rozhlížet, co všechno jim tento měsíc nabídne, je velká pravděpodobnost, že na těchto událostech budou moci stavět svoji budoucnost. Kozorozi by měli vědět, že čím statečněji se dnes budou chovat, a to zejména v oblasti své profese, tím více budou v roce 2020 odměněni, neboť tomuto znamení je souzeno po roce 2020 žít nový fantastický život. V červenci tohoto roku mají šanci si vylepšit partnerský život.

Pro Vodnáře je nejdůležitější vidět sebe sama takové, jací ve skutečnosti jsou. Bez iluzí a příkras. Sebepoznání je výzva, kterou přináší letošní červenec pro všechny Vodnáře. Méně snění, více reality. V červenci si Vodnáři také mohou výrazně vylepšit své zdraví.

Ryby konečně pochopí, co jim v životě dělá radost, a to není málo. Co je pro ně nejdůležitější? Láska, děti, partner? Na vše odpoví vaše srdce a Rybám samozřejmě správně. Introspekce je tématem Ryb pro měsíc červenec.

Text: Jiřina Köppelová


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.