zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jedno tajemství o každém znamení zvěrokruhu. Co se nemáte dozvědět?

Maškarní ples
Autor: Warner Bros Pictures Maškarní ples
kloidop , Vydáno: 14.10.2020
Každý máme tajemství nehledě na to, jak moc jsme upřímní k ostatním. Prožíváme svoje strachy a úzkosti, ale i hříšné myšlenky. Které slunečné znamení skrývá nejvíce?

reklama

Podívejte se na svá tajemství, která před ostatními skrýváte.

Beran neumí pálit mosty

Dynamické znamení do chvíle, než dojde na hádku. I v tom jsou Berani dobří, ale tajně všechny hádky nenávidí a bojí se, že přijdou o druhé. Ačkoliv se tváří, že umí spalovat mosty, nechat jít někoho blízkého je pro ně velice těžké.

Býk chce být chtěný

Býci se neustále bojí o to, zda jsou ve svém okolí chtění. V koutku duše mají hrůzu z toho, že na ně jejich nejbližší a nejmilovanější okolí může kdykoliv zapomenout. Neustále přemýšlejí o tom, zda pro ostatní něco znamenají. 

Blíženci se snaží zapadnout

Blíženci se snaží zapadnout mezi ostatní za každou cenu. Jejich snaha být s každým kamarád je však často dovádí k cestě, kdy ztrácejí sami sebe. Oni si to dobře uvědomují, ale raději ztratí sami sebe, než aby byli sami. Být sám je pro Blížence jedna z nejděsivějších věcí..

Vztahy

Jaké znamení je váš partner? Máme pro vás 3 nejlepší rady, jak na něj!

Rak se bojí zklamat ostatní

Raci chtějí vypadat šťastně a nedávají najevo, že jsou smutní nebo je něco trápí. Mají pocit, že kdyby odhalili pravou tvář, zklamou ostatní. Musí se ujistit, že se o ně jejich blízké okolí nestrachuje.

Lev se obává nesympatií

Ačkoliv vidíme Lva jako někoho pyšného, jako někoho, kdo si je vědom své hodnoty, Lev má ve svém nitru tu největší starost, jak působí na lidi. Obává se toho, že je pro většinu nesympatický, zároveň má pocit, že všechno, co se nepovede, je jeho chybou. Snaží se předstírat, že je tvrdý, ale ve skutečnosti je to jedno z nejcitlivějších znamení zvěrokruhu.

Panna neví, co dělat s životem

Analytická, taková má být Panna a taková většinou je. To ale neznamená, že by si vždy věděla rady i se svým životem. Panna ráda sama v sobě vyvolává pocit, že má všechno pod kontrolou, také tak působí na okolí, ale ve skutečnosti je pro ně někdy těžké vylézt z postele a být pozitivní osobou.. 

životní úskalí

Jaká jsou životní úskalí jednotlivých znamení zvěrokruhu?

Váhy neumějí být bez partnera

Nitro jejich duší je děsí nejvíc, proto je pro ně daleko pohodlnější, když se mohou starat o někoho jiného tak, aby nemuseli řešit své problémy. Nenávidí to a raději předstírají, že s jejich životem je všechno v pořádku.

Štír nevěří

Štíři se neradi otevírají ostatním. Milují, když jim ostatní důvěřují, ale oni sami mají problém věřit komukoliv. Obávají se toho, že si jednoho dne tato vlastnost vybere svou daň a oni nebudou mít nikoho.

Střelec postrádá důvěru sám v sebe

Střelec věří v lásku a chce být milovaný. Pokud už je sám, začíná být zoufalý a myslí si, že nikdy není pro nikoho dost dobrý.

Kozoroh nechce hluboké pouto

Kozorozi se snaží investovat co nejvíce do sebe, protože nechtějí nebo neumějí navazovat hluboká pouta. Jejich největším strachem je pak to, že díky takovému charakteru zůstanou na konci života úplně sami.

žena Vodnář

Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené ve znamení Vodnáře

Vodnář neprožívá emoce

Vodnář neprožívá emoce tak, jak si myslí, že by je prožívat měl. Ve vztahu zpočátku žádné emoce necítí a kvůli tomu věří, že je s nimi něco v nepořádku a nenávidí se za to.

Ryby si neumějí říct o pomoc

Ryby většinou nemají tušení, co dělají se svým životem. Proto, aby z tohoto svíravého pocitu unikly, sní. Ryby se často cítí ztracené a nesnášejí říkat si o pomoc.

 

reklama

Související témata: měsíční horoskop , horoskop na měsíc , znamení zvěrokruhu , horoskop na říjen , říjnový horoskop

reklama

Přečtěte si také

reklama