Květen podle numerologie: Vaše měsíční číslo vám ukáže, kterým směrem se vydat

Spočítejte si své měsíční číslo a zjistěte, jak se vám podle numerologie bude dařit v jednom z nejkrásnějších měsíců v roce – v rozkvetlém měsíci květnu roku 2022.

Podle numerologie vychází na letošní květen číslo 2 (vznikne sečtením čísla měsíce května, což je 5, se všemi čísly letošního roku, tedy 5 + 2 + 0 + 2 + 2 = 11).

Jedenáctka je podle numerologie považována za mistrovské číslo, velmi mocné a silné. Představuje citlivost a intuici, zároveň i touhu po nezávislosti, originalitu a silné ego. Pod vlivem jedenáctky můžeme být průbojnější a odvážnější, snadno dokážeme motivovat druhé. Když se dvě jedničky spojí, vznikne dvojka, což je číslo představující spolupráci, sociální cítění, přizpůsobivost a snahu o harmonii. Všichni tedy budeme v květnu potřebovat nejen odvahu, ale i porozumění a ohleduplnost vůči ostatním, abychom se mohli posunout vpřed.

Spočítejte si své osobní měsíční číslo

Každý z nás má své osobní nebo, chcete-li, životní číslo, které ho ovlivňuje celý život. Pokud ale chcete vědět, co konkrétního vám podle numerologie přinese pátý měsíc letošního roku, je potřeba vzít v úvahu i energii tohoto konkrétního období, tedy vibrace měsíce května a zároveň i letošního roku. Začněte tím, že sečtete den a měsíc svého narození. Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, opět jednotlivé číslice sečtěte, aby vám vyšlo číslo od 1 do 9.

Příklad:

Pokud se někdo narodil například 26. května, tedy 26. 5.

Sečtěte 2 + 6 + 5 = 13

A dále pokračujte 1 + 3 = 4

K tomuto číslu přičtěte číslo letošního roku, tedy 6 – vznikne sečtením všech čísel roku 2022 (2 + 0 + 2 + 2).

4 + 6 = 10

A dále pokračujte 1 + 0 = 1

Osobní roční číslo je v tomto případě 1.

Nyní si spočítejte vaše osobní měsíční číslo tak, že sečtete vaše osobní roční číslo a číslo tohoto měsíce (květen má číslo 5).

Tedy v tomto případě 1 + 5 = 6 (Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, obě číslice opět sečtěte.)

Osobní měsíční číslo na květen 2022 je v tomto případě 6.

Jakmile budete znát své osobní měsíční číslo, přečtěte si, co vás podle numerologie v červnu čeká:

Osobní měsíční číslo 1

Přináší pocit svěžesti nebo nějaký nový začátek ve vašem životě, který se může týkat osobního života, kariéry... Budete energičtější a rozhodnější než v dubnu, což vám pomůže vyrovnat se s hektickým tempem, které květen přináší. Je to čas příležitostí a bude potřeba se rychle přizpůsobit. Máte šanci posunout svou kariéru vpřed, vyžaduje to ale určitou dávku odvahy a ochotu obětovat tomu některé krátkodobé cíle. V květnu byste si také měli lépe hlídat své finance.

Pokud jste svobodní, mohli byste v květnu potkat někoho zajímavého a atraktivního. Pozor ale na náhlá vzplanutí. Mohou skončit tak rychle, jako začala. Dobře si rozmyslete, než se do nějakého vztahu vrhnete. V dlouhodobějších partnerských vztazích může dojít k obnovení romantiky, která v nich byla na začátku.

Osobní měsíční číslo 2

U vás bude květen především o harmonii a diplomacii ve všech vztazích včetně těch pracovních. Budete citlivější a budete více vnímat pocity lidí ve svém okolí. Může se stát, že se ocitnete v roli zprostředkovatele nebo usmiřovatele, abyste ve svém okolí udrželi harmonii. Na obzoru je i nějaká romantika, zejména u vztahů, které netrvají ještě moc dlouho.

Pravděpodobně se v květnu dočkáte i nějaké finanční odměny. Udržujte si ale pořádek nejen ve financích, ale i v různých právních záležitostech a snažte se je dát do pořádku.

Osobní měsíční číslo 3

Pro vás nastává v květnu ideální čas na odpočinek a zábavu. Pokud můžete, vezměte si volno, udělejte si alespoň krátkou dovolenou. Soustřeďte se na své pocity, myšlenky a sny a klidně se o ně podělte s někým, komu důvěřujete. Můžete cítit, že se blíží změny, ale budete čekat na něco, co vám ukáže nový směr, kterým se vydat. Klidně se o tom s někým poraďte, požádejte o názor nebo radu.

Květen je pro vás šťastný měsíc. Jste na správném místě ve správný čas a „náhody“, které se objeví, budou ve váš prospěch. Pro druhé pohlaví budete přitažlivější a můžete obdržet i pár zajímavých milostných návrhů.

Osobní měsíční číslo 4

Čtyřky bývají velmi pracovité a pro vás bude květen dobou tvrdé práce, pokroku a příležitostí. Může se stát, že vás potká skvělá příležitost udělat ve svém životě velkou změnu, například se přestěhovat nebo získat nové zaměstnání.

Začátek května možná pro vás bude trochu frustrující, protože byste měli dohnat všechny resty, což bude nudné a třeba i stresující. Později se ale objeví konečně příležitost, na kterou jste čekali.

Vaše vztahy budou v květnu harmoničtější, dřívější pochybnosti by měla nahradit pohoda a jistota.

Osobní měsíční číslo 5

Vám květen přináší mnoho změn a nápadů, které vás mohou zavést trochu jiným směrem. Můžete cítit nervozitu, ale jste připraveni udělat velký krok vpřed. Cestování nebo různé přesouvání vám jistě přinese potřebnou inspiraci.

Jste nyní v důležité fázi svého života, kdy jste možná trochu nejistí a zmatení, ale také cítíte, že nastává změna k lepšímu. Jako kdybyste se ocitli na rozcestí a nevíte, kam dál. Nejlepší radou v tuto dobu je vyčkat, jak se věci vyvinou.

Květen bude pro vás příznivý společensky. Potřebujete mít kolem sebe lidi a bavit se, tak se společenským kontaktům nevyhýbejte.

Osobní měsíční číslo 6

Květen bude pro vás měsícem odpovědnosti, nesobeckého dávání a ochoty věnovat čas a energii potřebám druhých. Tyto záležitosti se nyní přesunou do popředí vašeho života.

Více energie a pozornosti budete muset věnovat svému vztahu s partnerem. Mohou se vynořit problémy, které už delší dobu doutnaly pod povrchem, a vy je budete muset vyřešit. Buď se tím vztah ještě víc posílí, nebo je možné, že se s partnerem rozejdete.

Aby se vše vyvíjelo pozitivně, bude zapotřebí i poctivost. Držte se pravdy a jednejte čestně. Nesnažte se různě vykroutit, nebo dokonce vylhat z nepříjemných situací. Vaše etika a morální hodnoty jsou v květnu pro váš úspěch rozhodující víc než kdy jindy. Obecně by měl být květen příznivý pro kariérní a finanční záležitosti, pokud budete jednat moudře a opatrně.

Osobní měsíční číslo 7

Pro vás by květen mohl být měsícem velkých objevů. Bude to také velmi duchovní čas, který vás donutí vystoupit z každodenního shonu. Zapomeňte na chvíli na to, co je potřeba udělat, nakoupit, uklidit, obstarat. Soustřeďte se na sebe, přemýšlejte o tom, kam ve svém životě směřujete. Zaměřte se na své sny, mohou vám ledacos napovědět nebo vás někam nasměrovat.

Květen by měl být také ideálním měsícem pro dovolenou. Vyrazte někam, kde budete sami jen se svou rodinou nebo partnerem. Můžete díky tomu prohloubit svůj vztah.

Osobní měsíční číslo 8

Květen by vám měl přinést nějakou finanční odměnu, respekt a uznání. Bude ale samozřejmě úměrné úsilí, které jste vynaložili během posledních měsíců.

Měli byste se zaměřit na vaši kariéru. Nedržte se při zdi a ukažte světu, co umíte a jak jste schopní. Pro ty, kteří podnikají, je květen ideálním časem, aby realizovali různé obchody a uzavřeli smlouvy. Je příznivá doba pro investice, stejně jako půjčky, úvěry, hypotéky nebo jiné způsoby finanční podpory. Nebojte se v tomto směru i trochu riskovat. Tentokrát opravdu platí, že risk je zisk.

Pokud jde o záležitosti srdce, budete se cítit skvěle. Máte milujícího partnera i skvělé přátele, kteří vás mají rádi. Pokud se ale chystáte k nějakým závazkům ve vztahu, zkuste ještě počkat, až vám spadnou růžové brýle a budete se na tyto věci dívat trochu realističtěji. Ty, kteří v žádném vztahu nejsou, může potkat „náhodné“ setkání se zajímavou osobou a přinést možná i vzrušující romantiku.

Osobní měsíční číslo 9

V květnu vás mohou potkat potíže v osobním nebo pracovním vztahu. Možná vás partner nebo spolupracovník něčím zklame, poškodí tak vaši důvěru a můžete si uvědomit, že nejde jen o dočasné zklamání, ale že budete muset vztah ukončit. I když máte důvod být naštvaní, nechte to být. I vy na tom možná nesete svůj díl viny. I když už situaci nemůžete zachránit, snažte se jí alespoň porozumět a dotyčnému odpustit. Jako terapie, která vyléčí vaše rány, je ideální zapojit se do nějaké obecně prospěšné věci. Obětujte tomu část svého času a energie.

Je možné, že vaše kariéra se začne ubírat trochu jiným směrem, což vás může znepokojovat. Nemějte obavy a nechte se překvapit, co vám přinese další měsíc.

Zdroj: numerology.com


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.