zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký letní horoskop – Kozoroh: Co vás v létě čeká a kde prožijete ideální dovolenou?

Velký letní horoskop - Kozoroh
Autor: profimedia Velký letní horoskop - Kozoroh
Věra Várady , Vydáno: 26.06.2021
Kozorozi by v červenci raději neměli podnikat žádné velké změny a radikální kroky v pracovní sféře a měli by se vyhnout i finančním transakcím, větším nákupům nebo půjčkám. Na vině je opoziční Merkur ve znamení Raka. To nejlepší, co v tuto dobu mohou udělat, je odjet na dovolenou. Co dalšího čeká Kozorohy v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a na jaká místa by měli podle hvězd vyrazit na dovolenou?

reklama

V srpnu vám pomohou ke zklidnění Merkur ve znamení Lva a Panny. Po celý červenec máte podporu planety štěstí – Jupitera ve vodním znamení Ryb. V srpnu se vám podaří to, po čem dlouho toužíte, díky Merkuru, Venuši a planetě Mars v přátelské znamení Panny. Může to být povýšení, skvělá nabídka nebo „jen“ pochvala a poděkování od šéfa.

Kozoroh a láska

Ti z vás, kteří touží po milostném citu, by si měli udělat čas, zastavit se a přiznat si, že ve dvou se to lépe táhne. Jestliže se otevřete lásce, určitě si vás najde, ale musíte jí vyjít naproti. Choďte více do společnosti, nahlédněte do internetových seznamek, udělejte si svůj profil na facebooku atd. V letních měsících budete cítit příliv energie a chuti změnit svůj život. Ale pozor, zvláště v červenci může dojít v partnerské oblasti k nedorozuměním a problémům, zaviní to napjaté postavení Merkura v opozičním znamení Raka. Koncem července se vše uklidní díky důležitým planetám ve znamení Panny a vy si budete užívat vrcholného léta…

Horoskop 2021

Charakteristika znamení – Kozoroh

Kozoroh a zdraví

Dopřejte si oddech, volné dny, dovolenou, nešetřete a nechte své tělo hýčkat masážemi, které vám prospějí. Také koupele a opalování rozehřejí vaše tělo, které bude díky péči pružnější i vitálnější. Nezapomínejte ani na zdravé stravování, dodávejte svému tělo dostatek vápníku a hořčíku. V létě, zvláště pak v červenci, si udělejte dovolenou od všeho a všech, potřebujete a zasloužíte si načerpat síly a uvolnit svoji přepjatou nervovou soustavu. Pozor na úrazy a opatrní buďte i v provozu, což platí i pro měsíc září.

Ze sportů bude Kozorohům vyhovovat například tenis.
Autor: profimedia Ze sportů bude Kozorohům vyhovovat například tenis.

Jak v létě relaxovat?

Kozorohům prospívá pohyb, procházky, vhodné jsou také různé typy masáží, návštěvy zařízení lázeňského typu. Pro dříve narozené je vhodný golf, pro mladší ročníky jízda na kole nebo tenis.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Kozorohy: Opatrný Kozoroh si bude dlouze vybírat, kam a s kým se letos vydat za hranice všedních dnů. Možná bude zvažovat i to, jestli raději nezůstat doma, a neušetřit velké výdaje, které dovolená představuje. Tomuto znamení se nejlépe daří v severnějších oblastech, méně přístupných, horských místech. Určitě budou pro něj zajímavá odlehlejší místa Šumavy nebo Beskyd.

Pro Kozorohy cestovatele a milovníky cizích zemí je ideální Řecko, Albánie, Bosna, Bulharsko, Island a Mexiko. Z měst  Brusel, Kostnice, Ulm, Varšava, Štětín, Moskva nebo Oxford.

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , letní horoskop , horoskop , dovolená , znamení Kozoroh

reklama

Přečtěte si také

reklama