Astročlánky

26. června 2021 05:40

Anna Kopečková

Velký letní horoskop – Kozoroh: Co vás v létě čeká a kde prožijete ideální dovolenou?

Kozorozi by v červenci raději neměli podnikat žádné velké změny a radikální kroky v pracovní sféře a měli by se vyhnout i finančním transakcím, větším nákupům nebo půjčkám. Na vině je opoziční Merkur ve znamení Raka. To nejlepší, co v tuto dobu mohou udělat, je odjet na dovolenou. Co dalšího čeká Kozorohy v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a na jaká místa by měli podle hvězd vyrazit na dovolenou?

V srpnu vám pomohou ke zklidnění Merkur ve znamení Lva a Panny. Po celý červenec máte podporu planety štěstí – Jupitera ve vodním znamení Ryb. V srpnu se vám podaří to, po čem dlouho toužíte, díky Merkuru, Venuši a planetě Mars v přátelské znamení Panny. Může to být povýšení, skvělá nabídka nebo „jen“ pochvala a poděkování od šéfa.

Kozoroh a láska

Ti z vás, kteří touží po milostném citu, by si měli udělat čas, zastavit se a přiznat si, že ve dvou se to lépe táhne. Jestliže se otevřete lásce, určitě si vás najde, ale musíte jí vyjít naproti. Choďte více do společnosti, nahlédněte do internetových seznamek, udělejte si svůj profil na facebooku atd. V letních měsících budete cítit příliv energie a chuti změnit svůj život. Ale pozor, zvláště v červenci může dojít v partnerské oblasti k nedorozuměním a problémům, zaviní to napjaté postavení Merkura v opozičním znamení Raka. Koncem července se vše uklidní díky důležitým planetám ve znamení Panny a vy si budete užívat vrcholného léta…

Kozoroh a zdraví

Dopřejte si oddech, volné dny, dovolenou, nešetřete a nechte své tělo hýčkat masážemi, které vám prospějí. Také koupele a opalování rozehřejí vaše tělo, které bude díky péči pružnější i vitálnější. Nezapomínejte ani na zdravé stravování, dodávejte svému tělo dostatek vápníku a hořčíku. V létě, zvláště pak v červenci, si udělejte dovolenou od všeho a všech, potřebujete a zasloužíte si načerpat síly a uvolnit svoji přepjatou nervovou soustavu. Pozor na úrazy a opatrní buďte i v provozu, což platí i pro měsíc září.

Jak v létě relaxovat?

Kozorohům prospívá pohyb, procházky, vhodné jsou také různé typy masáží, návštěvy zařízení lázeňského typu. Pro dříve narozené je vhodný golf, pro mladší ročníky jízda na kole nebo tenis.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Kozorohy: Opatrný Kozoroh si bude dlouze vybírat, kam a s kým se letos vydat za hranice všedních dnů. Možná bude zvažovat i to, jestli raději nezůstat doma, a neušetřit velké výdaje, které dovolená představuje. Tomuto znamení se nejlépe daří v severnějších oblastech, méně přístupných, horských místech. Určitě budou pro něj zajímavá odlehlejší místa Šumavy nebo Beskyd.

Pro Kozorohy cestovatele a milovníky cizích zemí je ideální Řecko, Albánie, Bosna, Bulharsko, Island a Mexiko. Z měst Brusel, Kostnice, Ulm, Varšava, Štětín, Moskva nebo Oxford.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.