Celebrity

5. listopadu 2022 06:00

Eliška Reiglová

Brad Pitt bojuje s bývalkami: Po Angelině ho chce k soudu dostat i Jennifer Aniston

Jennifer Aniston (53) a Brad Pitt (58) tvořili v letech 2000 až 2005 manželský pár. Jejich rozvod způsobený hercovým románkem s Angelinou Jolie (47) se zařadil mezi největší skandály tehdejší doby. Přestože exmanželé spolu vycházeli ještě donedávna dobře, zdá se, že klidné vody byly opět zčeřeny. Tentokrát nejde o otázku partnerských vztahů, nýbrž peněz, které si herečka nárokuje.

Brad Pitt v poslední době neprožívá zrovna nejšťastnější období svého života. Po krachu manželství s Angelinou Jolie na veřejnost začaly prosakovat nepěkné informace týkající se jeho chování. Dvojice vede několikaletý spor o opatrovnictví a v srpnu herečka exmanžela zažalovala za fyzické napadení z roku 2016.

Aby problémů s ex nebylo málo, zdá se, že u soudu se Brad Pitt sejde s ženou, kterou kvůli Jolie opustil. Jennifer Aniston s ním přitom ještě donedávna udržovala přátelský vztah a jejich společné snímky v roce 2020 byly hitem internetu. Když jsou ale ve hře velké peníze, válečnou sekeru by neváhal vykopat zřejmě nikdo.

100 milionů dolarů

Jennifer Aniston a Brad Pitt byli nejen manželé, ale také spoluvlastníci produkční společnosti Plan B. Jejím jediným majitelem se po rozvodu stal právě Pitt, který se nyní chystá k jejímu prodeji. Pod společností vznikly jen necelé čtyři desítky filmů, spousta z nich však byla enormně výdělečná.

Pod společností Plan B vznikly hned tři Oscarem oceněné filmy - Skrytá identita, 12 let v řetězech a Měsíční svit. Další jsou pak divácky oblíbené, jedná se například o filmy Karlík a továrna na čokoládu, Světová válka Z či Vice. Stojí také z kontroverzním dokumentem o Marilyn Monroe s názvem Blondýnka.

„Tady nejde jen o peníze. Pokud jde o Jen, jde stejně tak o princip. Zatímco ona byla spoluzakladatelkou, společnost technicky připadla Bradovi a jí se přitom nedostalo uznání za to, co vybudovala,“ řekl zdroj z okolí herečky magazínu Heat World s tím, že v případě prodeje chce herečka podíl 100 milionů dolarů.

Kapka v oceánu

V případě, že se podaří společnost Plan B prodat, vypadá to, že Brad Pitt výrazně zbohatne. „Pokud se bude chtít zachovat správně, vypíše Jennifer šek. Když se prodej povede, tak tyto peníze stejně budou jen kapkou v oceánu,“ dodal zdroj.

Pro Jennifer Aniston jsou peníze stejně důležité jako uznání za to, co pro Plan B udělala. Ráda by ale také do budoucna měla možnost spolupracovat s budoucím novým majitelem, ať už to bude kdokoliv.

Jolie a Pitt se navzájem žalují:

Sdílejte článek
Štítky peníze rozvod Brad Pitt společnost soud Jennifer Aniston Angelina Jolie Angelina Jolieová Jennifer Anistonová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.